Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Prezes PiS ma powody do wstydu?

Wielka wpadka Jarosława Kaczyńskiego! Chodzi o II wojnę światową

2022-09-02 12:56

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaliczył kilka wpadek podczas objazdu Polski. Jak się okazało, zła passa trwa nadal i były wicepremier znów popełnił gafę… Tym razem dotyczyła rocznicy II wojny światowej.

Jarosław Kaczyński zdecydowanie cieszy się dużą sympatią wśród wyborców PiS-u. Ci zapewne nie przejmują się jego przejęzyczeniami, inni natomiast od razu wyłapują wpadki polityka. Wiele osób na pewno pamięta jego trudności z wymówieniem „syndromu sztokholmskiego”, odwrotnie założony zegarek czy pomylenie polskich rzek. Tym razem prezes PiS pomylił się podczas wypowiedzi dla stacji TVP podczas uroczystych obchodów rocznicy II wojny światowej. 1 września był to jeden z najważniejszych tematów, zaraz obok raportu o stratach poniesionych przez Polskę z powodu ataku Niemców w 1939 roku. Wtedy też polityk mówił o kwocie, jaką ten kraj powinien wypłacić Polsce jako reperację.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK STYLISTA OCENIŁ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Sprawdź: Duda zapytany o Kaczyńskiego i jego gorzkie słowa nt. relacji z Unią i prezydenckich wet. MOCNA odpowiedź!

Na fragmencie nagrania zamieszczonym w sieci Jarosław Kaczyński mówi o „73. rocznicy wybuchu II wojny światowej”, a pasek informacyjny na ekranie wyraźnie pokazuje, ze chodziło o 83. rocznicę, zresztą można to samemu łatwo policzyć. Co ciekawe, w tym roku Jarosław Kaczyński sam skończył 73 lata. Być może stąd ta pomyłka?

Kaczyński i Tusk na PLAŻY. WŚCIEKLI Polacy nie WYTRZYMALI!| Komentery
Sonda
Podobają ci się wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego?
Nasi Partnerzy polecają