Tak teraz wygląda grób Jerzego Urbana

i

Autor: Adam Nocon/Super Express; Tomasz Radzik/Super Express Tak teraz wygląda grób Jerzego Urbana

JEST FOTO

Wielkie zmiany na grobie Jerzego Urbana. Padliśmy z wrażenia, gdy zobaczyliśmy, co mu postawili na pomniku w dniu 90. urodzin

2023-08-03 19:29

Jerzy Ubran zmarł na początku października 2022 roku, miał 89 lat. Właśnie 3 sierpnia, gdyby żył, świętowałby 90. urodziny. O urodzinach Urbana pamiętali jednak jego byli współpracownicy z tygodnika "Nie". Zadziwiające, co zostawione zostało na grobie Urbana w dniu jego urodzin.

Jerzy Urban zmarł 3 października 2022 roku w wieku 89 lat. Do końca życia piastował funkcję redaktora naczelnego gazety "Tygodnika NIE", pisma, które miało zagorzałych fanów i jeszcze więcej przeciwników. Urban zmarł na początku października, a w jego śmierć nie wszyscy od razu uwierzyli, bo dziennikarz był znany z tego, że żartował z takich tematów jak śmierć i nagrywał prześmiewcze filmiki, w których pokazywał, jak mógłby wyglądać jego własny pogrzeb. Jerzy Urban został pochowany na Powązkach Wojskowych w Warszawie, w grobie rodzinnym, ze swoimi rodzicami: Janem Urban i matką Marią z domu Brodacz. Sam Urban jeszcze za życia opublikował nagranie, na którym widać było, jak kładł się na grób rodziców pokrzykując: "Mamo, tato, posuńcie się!". Faktycznie, spoczął wraz z nimi. Od razu po pogrzebie na grobie nie było większych zmian, jeśli chodzi o pomnik.

CZYTAJ: Córka Jerzego Urbana ma męża opozycjonistę z PRL! Niewiarygodne, kto był świadkiem na jej ślubie

Dopiero teraz, w dniu 90. rocznicy urodzin Jerzego Urbana, gdy do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające grób. Widać, że zaszły tam zmiany: dodany został napis z imieniem i nazwiskiem redaktora "Tygodnika NIE" oraz rokiem urodzenia i śmierci. W dniu urodzin na pomniku postawiono też... zapalone świeczki w kształcie cyfr 9 i 0 oraz butelkę wódki. Zresztą, butelki z alkoholem trafiły na grób Urban już w dniu pogrzebu: ZOBACZ ZDJĘCIA Z GROBU TUŻ PO POGBRZEBIE URBANA.

Tu pochowany zostanie Jerzy Urban. Tak wygląda grób Urbana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany