Władysław Kosiniak-Kamysz

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS, instagram

Władysław Kosiniak-Kamysz to teraz kompletne ciacho! Co za metamorfoza, ciężko go rozpoznać

2022-08-05 19:13

Władysław Kosiniak-Kamysz ceni sobie raczej stonowany styl, bez udziwnień i zmian. Tym razem jednak odważył się na pewną modyfikację swojego wizerunku. Zdecydowanie ta zmiana wychodzi politykowi na plus. Co to takiego? Zapuszczony zarost. Niby nic, ale różnica w wyglądzie jest naprawdę ogromna. Co na to żeńska część zwolenników ludowca?

Metamorfoza Władysława Kosiniaka-Kamysza

Władysław Kosiniak-Kamysz, przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego, zawsze jest krótko i dobrze przystrzyżony, ogolony. Zazwyczaj nosi białe koszule i jest fanem granatowych marynarek męskich. Elegancja, elegancja i jeszcze raz elegancja, to słowo jakim opisać można styl polityka. Jego żona Paulina Kosiniak-Kamysz pieszczotliwie nazywa go "tygryskiem". Na najnowszej relacji na Instagramie ukochanej lidera PSL pojawiło się zdjęcie, na którym na pierwszy rzut oka nie da się w żaden sposób rozpoznać kim jest postać z brodą. Po chwili jednak widać, że to nikt inny, jak Władysław Kosiniak-Kamysz we własnej osobie. Jak to możliwe, że jedynie długi zarost jest w stanie tak wpłynąć na wygląd? W przypadku mężczyzn to najszybsza możliwa metamorfoza. Za pomocą prawidłowego strzyżenia barberskiego można nawet wyprofilować twarz, uwydatnić jej mocne strony i zyskać. Pytanie tylko, czy "tygrysek" zdecyduje się pozostać przy obecnej wersji siebie i zacznie uczęszczać do fryzjera od brody? Wszystko jest możliwe. 

Express Biedrzyckiej 06.06 (Jan Maria Jackowski, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Władysław Kosiniak-Kamysz
Sonda
W jakiej wersji wygląda Władysław Kosiniak-Kamysz?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki