Wszystkie eksperymenty Moniki Miller z włosami. Skończyło się na przeszczepie…

2022-10-01 5:00

Monika Miller lubi się zmieniać i zdecydowanie nie interesuje jej konwencjonalny wygląd. Ma mnóstwo kolorowych tatuaży, nosi mocny makijaż oraz ekstrawaganckie ciuchy. Do tego uwielbia eksperymentować z włosami! Niestety, w końcu jej przygody u fryzjera źle się skończyły…

Monika Miller bez wątpienia jest bardzo barwną postacią. Mało kto jednak wie, jak wyglądała w młodości. Sama zainteresowana postanowiła pokazać swoje liczne metamorfozy na Instagramie. Jako mała dziewczynka miała dość jasne, ciemnoblond włosy. W końcu jednak zdecydowała się znacznie je przyciemnić, aż w końcu stała się brunetką. Szybko okazało się, że jeden kolor nie jest jej pisany! Rozjaśniała końcówki swoich włosów, by nadać im różne kolory: niebieskie, fioletowe albo czerwone. Ostatecznie zdecydowała się na blond, ale nie została przy nim długo. Potem całe włosy zafarbowała na soczysty róż, a dopiero potem zdecydowała się na bardziej naturalny brąz. Okazało się jednak, ze w blondzie czuje się najlepiej i ostatecznie to ten kolor zagościł na jej głowie. Od tej pory fani oglądać Monikę Miller w chłodnych i ciepłych odcieniach, a także z ciemniejszymi włosami od spodu. Radykalną zmianą były dread loki o imponującej długości, które aktorka nosiła przez pewien czas. Potem skróciła włosy do ramion, przez chwilę nadając im różową barwę.

Wnuczka Leszka Millera nie stroniła także od przedłużania włosów, dzięki czemu mogła robić sobie wszelkie możliwe fryzury. Niedawno Monika Miller zdecydowała się na przeszczep włosów. Przez problemy hormonalne włosy bardzo się jej osłabiły, nie chciały rosnąć i wypadały. Teraz artystka stara się zadbać o włosy po przeszczepie, które są bardzo delikatne i wrażliwe, łatwo je także uszkodzić. Obecnie Monika Miller pozostaje wierna blondowi i grzywce opadającej na oczy. Trzeba przyznać, ze w takim wydaniu wygląda wyjątkowo korzystne!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ MONIKĘ MILLER W NIEMAL WSZYSTKICH FRYZURACH!

Sonda
W jakim kolorze włosów najbardziej podoba Ci się Monika Miller?
Express Biedrzyckiej - Bogusław GRABOWSKI - Ekonomista wskazał, co będzie największym zagrożeniem dla Polaków

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki