Anita Werner

i

Autor: AKPA Anita Werner

Widać jak na dłoni!

Wyszło na jaw, jaka wysoka naprawdę jest Anita Werner! Zdjęcia nie kłamią

2022-12-08 10:29

Anita Werner bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich dziennikarek. Od lat zachwyca widzów swoim chłodnym podejściem do najbardziej kontrowersyjnych politycznych tematów. Mało który fan jednak wie, jaka naprawdę jest wysoka. Jedno zdjęcie wszystko ujawniło.

Kariera Anity Werner w TVN

Anita Werner jest związana ze stacją TVN niemal od początku jej istnienia. Zaczynała w TVN24, gdzie była prowadzącą, ale też przygotowywała własne materiały jako reporterka. Szybko okazało się, ze została wręcz stworzona do pracy dziennikarki, a jej talent zauważono i została prowadzącą głównego wydania „Faktów” na antenie TVN. Była też prowadzącą takich programów jak „Dama Pik” czy „Prosto z Polski”. Często też rozmawia z politykami wszystkich frakcji, wypytując o najbardziej drażliwe tematy zachowując przy tym spokój i opanowanie. Dzięki niebywałemu profesjonalizmowi i oddaniu swojej pracy stała się jedną z ulubienic telewidzów.

Ile wzrostu ma Anita Werner?

Anita Werner jest nie tylko znakomitą dziennikarką, ale także piękną kobietą. Nic dziwnego, ze w młodości rozważała pracę jako modelka. Prowadząca „Fakty” ma wszelkie przymioty potrzebne w tym zawodzie: jest bardzo szczupła i wysoka. Anita Werner ma aż 182 cm wzrostu! Przed kamerami jednak zazwyczaj nie widać, ze jest bardzo wysoka – najczęściej bowiem siedzi, a kadrowanie i perspektywa ukrywają jej wzrost. Nita Werner pochwaliła się jednak zdjęciem z kulis studia „Faktów”, na którym stoi obok redakcyjnych koleżanek – Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i Moniki Olejnik. Dopiero ta fotografia pokazuje, jak wygląda Anita Werner! Obie dziennikarki są wyraźnie niższe od Anity Werner. Dzieli je co najmniej kilkanaście cm wzrostu. To daje pojęcie, że Anita Werner jest bardzo wysoką kobietą, co w połączeniu ze smukłą sylwetką daje powalający efekt. Z pewnością odnalazłaby się na wybiegach mody!

Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
P. JAKI: MORAWIECKI TO MNIEJSZE ZŁO
Nasi Partnerzy polecają