Co za gest! Córka Marty Kaczyńskiej dostała od ojca niesamowity prezent

2021-04-19 17:52 Sara Osiecka
Marta Kaczyńska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż za Piotra Smuniewskiego, po 4 latach związku postanowiła się rozwieść. Związała się wtedy z Marcinem Dubienieckim. Doczekali się dwóch córek, Martyny i dorosłej już Ewy. Niestety, także i to małżeństwo nie przetrwało. Mimo to ojciec dziewczynek stara się mieć z nimi dobry kontakt, o czym świadczy jego najnowszy prezent dla młodszej pociechy.

Marta Kaczyńska stroni od ujawniania zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. W mediach społecznościowych najczęściej publikuje zdjęcia krajobrazów czy martwych natur. Czasem jednak robi wyjątki. Jednym z nich był na przykład post, w którym pochwaliła się sukcesem Martynki w jeździe konnej. Nastolatka od lat jest pasjonuje się jeździectwem i osiąga doskonałe rezultaty. Kilka razy została nawet wyróżniona w zawodach, wygrała też konkurs na Cavaliadzie. Wzięła także udział w konkursie międzynarodowym oraz wielu zawodach ogólnopolskich i regionalnych. Nic zatem dziwnego, że Marcin Dubieniecki postanowił zrobić jej prezent, dzięki któremu będzie mogła nadal się rozwijać.

Oszałamiający prezent dla Martynki

Ojciec Martynki Dubienieckiej postanowił zrobić jej niebagatelny prezent, którym dziewczyna od razu pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak się okazuje, Marcin Dubieniecki postanowił kupić dla córki nowego konia.

Nie przegap: Jak mieszka Marta Kaczyńska? Padniesz, jak zobaczysz te wnętrze, zwłaszcza taras jest MEGA

-  Chciałabym podziękować Tacie za kupno mi drugiego konia. Wierze, ze dzięki Santorini będę mogła dalej realizować pasje i odnosić sukcesy z kadra Polski oraz na zawodach Krajowych i Międzynarodowych – napisała.

Klacz ma 10 lat i jest większa od poprzedniego konia córki Marty Kaczyńskiej, Kamelota. Ma 173 cm wzrostu. W komentarzach można znaleźć wiele gratulacji i życzenia dalszych sukcesów: Gratulacje i wielu sukcesów, Gratulacje i podbijajcie parkury!, Walcz i podbijaj parkury krajowe i międzynarodowe, Na pewno Ci się uda, mocno w to wierzymy. Powodzenia!! – piszą użytkownicy Instagrama.

Pasja do jeździectwa i miłość do zwierząt jest najwyraźniej rodzinna u Kaczyńskich. Ewa Dubieniecka także często pokazuje się w stadninie, a sama Marta Kaczyńska lubi pokazywać zdjęcia zwierząt w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz: WSZYSCY mężowie Marty Kaczyńskiej. Było ich trzech [ZDJĘCIA]

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Stylowe wnętrza, eleganckie dodatki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze