Niepokojące doniesienia o córce Marty Kaczyńskiej. Co się z nią dzieje? Słowa sąsiadów dają do myślenia

2021-04-12 13:09 Sara Osiecka
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

Córka Marty Kaczyńskiej, Ewa Dubienecka, nie miała łatwego dzieciństwa. Rozwody matki, tragiczna śmierć dziadków i hejt, z jakim musi mierzyć się rodzina, z pewnością nie wpływają dobrze na nastolatkę. Na swoich mediach społecznościowych często zamieszczała depresyjne posty i mroczne rysunki, w końcu zapadła się pod ziemię.

Starsza córka Marty Kaczyńskiej od dawna cieszyła się sporym zainteresowaniem mediów. Niemal każdy post, który wrzucała na swojego Instagrama, był przez nie analizowany, a wnioski nie zawsze były pozytywne. Jak informuje „Dobry Tydzień”, najwidoczniej 18-latka miała już dość szumu wokół swojej osoby, bowiem w sieci ciężko znaleźć jej wpisy. Na ulicach rodzinnego miasta także widać ją coraz rzadziej.

Nie przegap: Wyszła prawda o Kindze Dudzie. Wszystko potwierdzone na piśmie, to pewne

Swoimi spostrzeżeniami podzielili się sąsiedzi rodziny, którzy w rozmowie z dziennikarzami przyznali, że nie często widują Ewę Dubienecką.

- Może wyjechała? – spekulują.

Sprawa jest tym bardziej zastanawiająca, że w Wielką Sobotę Marta Kaczyńska udała się poświęcić pokarmy tylko w towarzystwie męża, Piotra Zielińskiego, i synka Stasia.

Zobacz: Kasia Tusk w kostiumie za KOSMICZNE pieniądze! Fanki nie wierzą. Cena zwaliła je z nóg!

„Dobry Tydzień” sugeruje, ze być może nastolatka zdecydowała się dokończyć naukę w Londynie. Jakiś czas temu razem z ojcem, Marcinem Dubieneckim, oglądała tamtejsze szkoły średnie. Nie wykluczone, że wybrała naukę w kraju, gdzie będzie mogła liczyć na większą anonimowość.

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Dworczyk jest perłą w koronie tego rządu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze