Posłanka PO Kinga Gajewska

i

Autor: archiwum prywatne Kinga Gajewska w trzeciej ciąży

Kinga Gajewska w ciąży! Piękna posłanka PO spodziewa się trzeciego dziecka [Tylko u nas]

2021-04-16 14:46

Wielkie szczęście młodych posłów Platformy Obywatelskiej! Jak ustalił "Super Express", Kinga Gajewska (31 l.) i Arkadiusz Myrcha (37 l.) spodziewają się kolejnego, trzeciego już dziecka. Jak się dowiedzieliśmy, posłanka jest już w piątym miesiącu ciąży. Znamy już także płeć kolejnej pociechy sejmowego małżeństwa. Z ciążą Gajewskiej wiąże się również pewna zabawna anegdota. Tymczasem przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Obecnie całym światem Kingi Gajewskiej i Arkadiusza Myrchy są ich dzieci: Juliusz (2 l.) i Lilianna (1 l.). Dzieci posłów są stałymi gośćmi na Wiejskiej. Juliusz uwielbia też pomagać rodzicom w gotowaniu. Z wielką pieczołowitością zajmuje się też małą siostrzyczką. A za kilka miesięcy do maluchów dołączy jeszcze mały braciszek - jak się dowiedzieliśmy, to będzie chłopiec! Potrójne szczęście rok po roku – aż chciałoby się powiedzieć. I właśnie ten fakt stał się przyczyną nowej, rodzinnej anegdoty. - Zakładamy swoją dynastię - śmieje się posłanka, gdy pytamy ją o ciążę. - Mąż, który jest fanem koszykówki, gdy dowiedział się o ciąży, zapytał, czy wiem, czym jest dynastia w NBA. Otóż gdy rok po roku drużyna zdobędzie mistrzostwo wówczas nazywa się dynastią. Teraz my zakładamy swoją – dodaje Gajewska.

Sejmowa miłość

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha poznali się w Sejmie. Oboje byli jednymi z najmłodszych posłów w Platformie Obywatelskiej. Ślub wzięli w lipcu 2018 roku. Uroczystość była skromna, odbyła się w kameralnym gronie. Małżonkowie strzegą swej prywatności, choć wycinkami swego życia dzielą się na Instagramie. Stąd wiemy, że Gajewska jest zapaloną kucharką, a Myrcha uwielbia sport. Możemy też podziwiać, jak rosną ich pociechy. Niebawem będziemy mogli zobaczyć, jak chowa się ich najmłodszy synek. 

Super Raport 16.04 (Goście: Tomasz Siemoniak - PO, prof. Ryszard Piotrowski - konstytucjonalista, UW) Sedno Sprawy: prof. Konrad Rejdak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE