Leszek Miller pokazał bardzo stare zdjęcie żony. Co za piękność! Nie można oderwać oczu

2021-04-19 21:27 Sara Osiecka
Leszek Miller
Autor: SUPER EXPRESS Leszek Miller

Leszek Miller postanowił uczcić 52. rocznicę małżeństwa z żoną Aleksandrą we wpisie na Twitterze. Poruszający post wzbogacił o stare, czarno-biało zdjęcia zapewne z Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie się pobierali. Trzeba przyznać, że jego ukochana wygląda na nich fenomenalnie. Oboje są na nich niezwykle szczęśliwi, ale to jego żona jest prawdziwą gwiazdą, która skupia spojrzenia.

Leszek Miller, choć ma powody do świętowania wyjątkowo długiego związku, nie miał łatwych początków z Aleksandrą. Jak wspomina jego wnuczka, Monika Miller, matka przyszłej żony Leszka Millera nie była zachwycona ich związkiem. - Uwielbiam opowieści dziadków z ich młodości, są wręcz surrealistyczne. Mama babci nie pozwalała jej się spotykać z dziadkiem. Bo wyglądał na łobuza – powiedziała w wywiadzie dla Vivy. Były premier wykazał się jednak sprytem i mimo wszystko spotkał się ze swoją wybranką. Wykorzystał do tego przyjaciela. - Z długimi włosami, w skórzanej kurtce, na motorze. Miałem wtedy przyjaciela, zresztą do dziś go mam, który miał ujmujący wygląd i sposób bycia. Augustyn przychodził do mojej Oli do domu i prosił jej mamę o pozwolenie na wyjście z córką, całował rączki, dziękował. Wychodzili z Oleńką, mama była zachwycona, a za rogiem domu czyhałem już ja – opowiadał w rozmowie z dziennikarzami.

Żona Leszka Millera to prawdziwa piękność

Z okazji 52. rocznicy ślubu dodał poruszający wpis, w którym przepięknie upamiętnił ten czas w swoim życiu. - Dokładnie 52 lata temu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żyrardowie wyruszyliśmy w długą drogę, która trwa do dziś. Zgodziła się wyjść za mnie najwspanialsza kobieta, jaką kiedykolwiek spotkałem. Cały czas mnie fascynuje i zmienia na lepsze. Moja żona – Oleńka – napisał.

Nie przegap: Miller opublikował zdjęcie z młodości. Oj, można było się zakochać! I kto by pomyślał, że TO robił

Dodał także zdjęcia, na których widać jego i Aleksandrę w dniu ślubu. Trzeba przyznać, że zachwycała urodą. Miała Bujną, ciemną czuprynę i okulary, które nadawały jej poważnego wyglądu. Uwagę zwracają też ciemne, migdałowe oczy. Dla porównania Leszek Miller pokazał jedno z najnowszych zdjęć, by podkreślić, jak wiele czasu minęło od chwili ich ślubu. Trzeba przyznać, ze mimo upływu czasu wszystko wskazuje na to, że małżonkowie nadal darzą się ogromnym uczuciem. Gratulacje parze złożył między innymi Tomasz Lis. Wielu innych użytkowników Twittera także dołączyli do gratulacji i życzyli kolejnych szczęśliwych lat razem.

Zobacz: Leszek Miller "dziś wypije za życie". Poruszające wspomnienie dramatu

Super Raport 19.04 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator niezależny, Jacek Karnowski - prezydent Sopotu) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze