Mamy bardzo stare zdjęcia Kasi Tusk! Poznalibyście ją? Nie do wiary, jak kiedyś wyglądała

2021-04-08 12:25 Sara Osiecka
Kasia Tusk
Autor: Marcin Gadomski

Kasia Tusk rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. O wiele chętniej jednak pokazuje się na zdjęciach, na których zachwyca urodą. Czy tak było zawsze? Na jej dawnych zdjęciach widać, jak zmieniała się przez lata. Poznalibyście ją?

Kasia Tusk dziś ma 34 lata, jest szczęśliwą żoną i matką małej Liliany. Dorastała na oczach Polaków, towarzysząc ojcu za każdym razem, gdy tylko mogła, choć mało kto pamięta, jak kiedyś wyglądała. Obecnie jej znakiem rozpoznawczym są blond fale i intensywnie brązowe oczy.

Nie przegap: Kasia Tusk w końcu przerwała milczenie na temat swoich rodziców. Smutne, bolesna prawda

Choć córka byłego premiera stroni od mediów, na swoim blogu i w mediach społecznościowych nie tylko promuje swoją modową markę, ale też dzieli się poradami lifestyle’owymi, a wiele kobiet ceni jej kobiecy i elegancki styl. W 2011 roku postanowiła założyć bloga modowego, na którym miała pomóc innym nie popełniać błędów podczas zakupów odzieżowych. Postawiła na prostotę i elegancję, a w przeciwieństwie do wielu innych blogerek modowych nie pokazywała niepraktycznych czy przesadzonych Kreacji. Jednak czy zawsze mogła pochwalić się nienagannym stylem i urodą? Fotografie sprzed 16 lat mówią same za siebie.

Express Biedrzyckiej - Zbigniew Girzyński: Nigdy bym nie wziął do rządu tych koalicjantów
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze