Beata Szydło

i

Autor: Łukasz Gagulski/SE

Sławny filozof szydzi z Beaty Szydło i nazywa ją "Becią". To nie wszystko! Okropność

2021-04-13 15:30

Beata Szydło cieszy się z tego, że została powołana w skład Rady Muzeum przy Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Dla byłej premier jest to funkcja szczególna, bo - jak sama przyznaje - jest mieszkanką "Ziemi Oświęcimskiej". Niestety niektórzy wyróżnienie dla europosłanki PiS wykorzystują do ataków na nią. Prym w tym wiedzie sławny filozof Jan Hartman, który szydzi z Beaty Szydło i nazywa ją "Becią", choć raczej nie jest jej kumplem. To jednak nie wszystko! Kolejne słowa Hartmana brzmią naprawdę okropnie.

Beata Szydło brzydko potraktowana przez sławnego filozofa. Jan Hartman w bardzo nieprzyjemny sposób odpowiedział na informacyjny wpis byłej premier. - Dziękuję premierowi Piotrowi Glińskiemu za powołanie w skład Rady Muzeum przy Auschwitz Museum. Ta społeczna funkcja jest dla mnie, mieszkanki Ziemi Oświęcimskiej, zaszczytem i wielkim obowiązkiem - podkreśliła Beata Szydło (WIĘCEJ O NOWEJ ROLI BEATY SZYDŁO PRZECZYTASZ TUTAJ). Jej radość w okropny sposób zakłócił właśnie filozof Jan Hartman. - Becia przypilnuje, żeby a dużo o tych Żydach już tam nie gadać? A może odział szopek zorganizuje? Tyle zadań! - drwił profesor. Jakby tego mało, wielu internautów także wyzłośliwiało się nad Beatą Szydło. Sporo osób nie dowierzało, że funkcja jest "społeczna". Na szczęście znaleźni się też tacy, którzy mocno wsparli byłą szefową rządu. Wśród nich jest popularny satyryk Ryszard Makowski. 

CZYTAJ TAKŻE: W taki dzień wypomnieli to Stanisławowi Piotrowiczowi! Całe PiS w kłopotliwej sytuacji

QUIZ. Test wiedzy o Beacie Szydło. Co wiecie o byłej premier? Niektóre pytania mogą zaskakiwać

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodzi Beata Szydło?

Ryszard Makowski chce Szydło na prezydenta

Słowa Ryszarda Makowskiego wiele osób mogły zaskoczyć. Satyryk bowiem nie ograniczył się do zdawkowych miłych słów. - Ma Pani ogromny szacunek i uznanie Polaków i mam nadzieję, że będzie Pani następnym prezydentem Polski - napisał. 

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Gowin idzie do Donalda Tuska?! Rząd PiS zawisł na włosku! Wybory za chwilę?

Sedno Sprawy - Grzegorz Cessak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE