Marianna Schreiber odpadła z Top Model. "Gdybym mogła cofnąć czas..."

2021-09-16 10:15
Marianna Schreiber
Autor: instagram Marianna Schreiber odpadła z Top Model. "Gdybym mogła cofnąć czas..."

Marianna Schreiber zakończyła swoją przygodę z „Top Model”. Żona ministra pomyślnie przeszła casting, jednak odpadła na bootcampie. Teraz na swoim Instagramie zamieściła szczery, długi wpis, w którym opowiada o swoich odczuciach. Czy Marianna Schreiber żałuje występu w show?

Marianna Schreiber zaskoczyła wszystkich swoją determinacją w dążeniu do celu, ale też niezwykle wysportowaną sylwetką. Niestety, okazało się, że inni uczestnicy lepiej poradzili sobie na sesjach w czasie bootcampu. Teraz, kiedy wiadomo już, że jej przygoda z „Top Model” się zakończyła, umieściła na swoim profilu post, w którym opowiada, jak wspomina swój udział w show. - Udział w programie Top Model to była dla mnie przygoda życia i tak jak mówiłam, te kilka dni czasem wystarczy by wpłynąć na zmiany (te wewnętrzne) w człowieku by mógł dokonać zmian daleko idących – napisała. Jak się okazuje, Marianna Schreiber cieszy się ze swojego udziału w programie i nie zmieniłaby swojej decyzji. - Gdybym mogła cofnąć czas - zrobiłabym to raz jeszcze. Niczego nie żałuje – stwierdziła. Marianna Schreiber nadal jest pełna entuzjazmu, a najbardziej liczy się dla niej przygoda, jaką przeżyła w czasie swojego udziału w "Top Model". Jak sama podkreśla, ten okres wystarczył, aby odczuła wyraźną zmianę i zaczęła realizować swoje marzenia.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała! Padły szczere słowa o macierzyństwie

Zaznaczyła, ze poznała wielu cudownych ludzi, z którymi świetnie spędzała czas także poza kamerami. Żona ministra uważa, że choć odpadła dość wcześnie, to i tak zdążyła się wiele nauczyć. - Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział…intensywny (w tv widzimy przyspieszenie level hard) choć krótki, nie robiłabym tego co robię teraz. Ja jestem wygrana – podsumowała. Jak widać czas, który spędziła w „Top Model”, był dla niej bardzo cenny, a sama Marianna Schreiber na pewno zainspirowała wiele kobiet w podobnej sytuacji do walki o swoje marzenia.

Sprawdź: Kasia Tusk pierwszy raz pokazała dziecko. Wzruszający widok, niezwykle urocza

Sonda
Kibicowałeś Mariannie Schreiber w "Top Model"?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE