Krzysztof Jackowski

i

Autor: DOMIN Krzysztof Jackowski

Grozi nam III wojna światowa? Bardzo niepokojące przeczucie Jackowskiego w sprawie Syrii

2018-04-12 16:04

Najsłynniejszy polski jasnowidz nie ma dobrych wiadomości, choć - jak podkreśla - nie chce straszyć i siać niepokoju. Jego obawy dotyczą konfliktu w Syrii. - Od kilku lat twierdzę, że rok 2018 będzie eskalacją tej wojny - przekonuje na nagraniu umieszczonym w serwisie YouTube Krzysztof Jackowski i zwraca uwagę na to, że o konflikcie na Bliskim Wschodzie - jego zdaniem celowo - mało w Polsce się mówi.

Mam takie niepokojące przeczucie - już od dłuższego czasu chodzi to za mną - że niekoniecznie w Polsce, niekoniecznie w Europie, ale na świecie może zacząć coś się źle dziać, w sensie poważnym już - wskazuje Krzysztof Jackowski. - To poczucie miałem już, powiedzmy, w styczniu, że przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, że to będzie początek czegoś większego - dodaje jasnowidz. Jackowski konflikt w Syrii ocenia jako zalążek wojny światowej, bo - jak zauważa -  z jednej strony jest potężna Rosja, z drugiej NATO.  - Jest to beczka prochu, obok której pali się już spory ogień - obrazowo tłumaczy jasnowidz. - Przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, może to być początek czegoś większego - ostrożnie przewiduje Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski o katastrofie Titanica. Te słowa zaskakują

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE