Jasnowidz Jackowski o pogodzie na Boże Narodzenie 2017. Będziecie zaskoczeni

2017-11-14 21:10 ZPL
Krzysztof Jackowski
Autor: DOMIN

Boże Narodzenie 2017 - pogoda. Za oknami pojawiają się już pierwsze oznaki zimy - temperatura spada w wielu rejonach poniżej zera, często pada śnieg (choć dość szybko się rozpuszcza). Zapewne wielu z nas, widząc taką aurę, zastanawia się, jaka będzie pogoda podczas świąt Bożego Narodzenia 2017. SE.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Święta Bożego Narodzenie bez śniegu? Ta smutna rzeczywistość utrzymuje się w naszym kraju od kilku lat. I choć wielu z nas zapewne nie przepada za zimną i śnieżną zimą, to jednak z pewnością woli, gdy podczas Bożego Narodzenia za oknem prószy śnieg. A jaka będzie najzimniejsza aura roku podczas tegorocznych świąt? SE.pl postanowił zapytać o to słynnego jasnowidza z Człuchowa.

- Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna, może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe. A to dlatego, że zima w tym roku będzie właśnie dużo bardziej chłodniejsza od poprzednich. Moim zdaniem, w tym roku będzie prawdziwa zima. Nie będzie to co prawda pora roku z kataklizmami, ale będzie ona bardzo kapryśna - przewiduje Krzysztof Jackowski.

Czekacie już na Boże Narodzenie?

Czytaj: Pogoda długoterminowa. Wiemy, kiedy przyjdzie zima!

Czytaj: Pogoda długoterminowa: Idzie MROŹNA zima