Koronawirus. Tak może wyglądać NOWY LOCKDOWN! Czarny scenariusz dla Polski

2020-10-29 10:57
Koronawirus. Tak może wyglądać NOWY LOCKDOWN! Czarny scenariusz dla Polski
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Koronawirus. Tak może wyglądać NOWY LOCKDOWN! Czarny scenariusz dla Polski

Koronawirus. Wiele na to wskazuje, że dla Polski może sprawdzić się czarny scenariusz, a wszystkich czekają nowe obostrzenia oraz tzw. nowy lockdown! Czy mamy się czego bać? Jakie nowe ograniczenia może wprowadzić rząd? Zobacz na se.pl, jak może wyglądać nowy lockdown.

Od kilku miesięcy zmagamy się z pandemią koronawirusa. Podczas pierwszej fali mieliśmy lockdown, kiedy to były zamknięte m.in. galerie handlowe, kina czy teatry. Obecnie zmagamy się z drugą falą, a Polska jest czerwoną strefą. Rząd, co tydzień wprowadza nowe obostrzenia i wiele na to wskazuje, że pojawią się kolejne. W czwartek (29 października) odnotowano rekord zakażeń w naszym kraju, który wynosi ponad 20 tys. nowych przypadków! Czy czeka nas nowy lockdown?

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. Co to jest lockdown. Czym to grozi?

Na ten moment mamy wiele obostrzeń, które obowiązują w całej Polsce. Obowiązuje m.in. całkowity zakaz imprez rodzinnych, restauracje i kawiarnie nie mogą działać w trybie stacjonarnym, a uczniowie od czwartej klasy szkoły podstawowej uczą się w trybie zdalnym. Co będzie kolejnym krokiem? Zobacz w naszej galerii:

Gen. Grzegorz Gielerak: Lockdown? Wybór między dżumą a cholerą [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE