Koronawirus. Wesela w Polsce powracają! Padł konkretny termin. "Jesteśmy odważniejsi"

2021-03-05 14:40 Bartosz Wojsa
Koronawirus. Wesela w Polsce powracają! Padł konkretny termin. Jesteśmy odważniejsi
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Koronawirus. Wesela w Polsce powracają! Padł konkretny termin. "Jesteśmy odważniejsi"

Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że rząd zamierza podejmować o wiele odważniejsze decyzje dotyczące znoszenia kolejnych obostrzeń w nadchodzących miesiącach, niż miało to miejsce do tej pory, z wielu różnych względów. Padł nawet konkretny termin, gdy jedna z dziennikarek zapytała o możliwość zorganizowania w Polsce wesela. Zakochani wpadli w euforię!

Podczas konferencji prasowej dotyczącej sytuacji pandemicznej w Polsce, która odbyła się w piątek, 5 marca, o godz. 14:00 minister zdrowia Adam Niedzielski został zapytany o możliwość organizacji wesel. Odpowiedź może usatysfakcjonować wielu zakochanych i napawać optymizmem. "Nastawienie rządu, co do obostrzeń i regulacji zdecydowanie się zmienia. Mamy sytuację, gdy część społeczeństwa jest zaszczepiona, część ma przeciwciała, więc nasze decyzje dotyczące luzowania obostrzeń będą odważniejsze. Na przełomie marca i kwietnia trzecia fala powinna osiągnąć apogeum. Jest scenariusz analizowany, że jeśli po świętach będziemy mieli apogeum za sobą, to będzie techniką delikatnych kroków luzowanie", stwierdził Niedzielski, podając konkretną datę. W przypadku wesel zastrzegał, że może nie będą to od razu huczne i tłumne imprezy, ale jest szansa, że będzie można je wówczas organizować. 

Zakaz tańca na weselach. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 110
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze