Ksiądz pomaga bezpłodnym małżeństwom

2016-01-20 3:00

- Przygotowujemy małżeństwa do poczęcia dziecka - mówi ksiądz Ryszard Halwa (51 l.), pallotyn z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia, który w Warszawie założył Poradnię Zdrowego Rodzicielstwa.

Do nowoczesnej poradni trafiają pary, które chcą leczyć się metodami zaakceptowanymi przez Kościół. Jak wyjaśnia ksiądz Ryszard Halwa (51 l.), żeby pomóc w poczęciu dziecka, czasem człowieka trzeba dosłownie przejrzeć pod lupą. Dlatego w PZR pracują znani specjaliści, np. ginekolog i położnik prof. Bogdan Chazan czy psycholog siostra Bogumiła Kucharska. W ofercie są też konsultacje u androloga z brytyjskiego szpitala, dr. Marka Ciesielskiego. - Misją poradni jest całościowa opieka zdrowotna nad rodziną - tłumaczy ks. Halwa. Poradnia działa w Warszawie przy ul. Nowolipie 9/11. Ksiądz Halwa chciałby, aby z pomocy specjalistów skorzystało jak najwięcej potrzebujących, dlatego rozpoczął teraz budowę nowoczesnej kliniki Centrum Pomocy Rodzinie, która powstanie na warzsawskim Targówku.

Zobacz: Ksiądz Lemański zostanie UŁASKAWIONY?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE