Matty Cash OSZALEJE ze szczęścia! Piękna Polka złożyła mu PROPOZYCJĘ nie do odrzucenia. [GALERIA]

2021-10-27 21:25
Matty Cash OSZALEJE ze szczęścia! Piękna Polka złożyła mu PROPOZYCJĘ nie do odrzucenia. [GALERIA]
Autor: Super Express Matty Cash powinien przypieczętować obywatelstwo małżeństwem z polską dziewczyną!

"Uważam, że Matty Cash powinien przypieczętować obywatelstwo małżeństwem z polską dziewczyną. Powinna pochodzić z prastarego piastowskiego grodu i nosić jakieś staropolskie imię, na przykład Rzepicha", zwierzyła nam się Rzepicha (22 l.) z Gniezna. Dziewczyna wzięła już kredyt w banku na przestronną izbę w Biskupinie, gdzie zamierza uwić z Cashem rodzinne gniazdko i wychować mu trzech synów Chwaliboga, Mścigniewa oraz Częstogoja. Zobacz, jakie jeszcze plany snuje nasza seksowna pogodynka, która upatrzyła sobie nowego reprezentanta Polski!

"To nie żaden Matty, ale mój Mateuszek", żachnęła się dziewczyna, którą zapytaliśmy o jej plany wobec piłkarza. Rzepicha zamierza zrobić wszystko, aby utalentowany chłopak poczuł się stuprocentowym Polakiem. "Rano będę go budzić, śpiewając Bogurodzicę, a przed zaśnięciem będziemy deklamować razem słowa Roty". Najważniejsze, to nie dać się zwariować z tymi dietami bezglutenowymi, mój Mateuszek będzie jadł na śniadanie pierogi, na obiad bigos z pajdą chleba, a na kolację pajdę chleba ze smalcem. Wiem także, jak ważna dla każdego nowego obywatela Polski jest strawa duchowa, dlatego przygotowałam mu nawet zestaw lektur obowiązkowych z dziełami wybitnych pisarzy, takich jak Rymkiewicz, Ziemkiewicz oraz Gall Anonim. "Najważniejsze, aby moja propozycja dotarła do Mateuszka jak najszybciej, ponieważ czytałam w Super Expressie, że kręci się wokół niego Kady McDermott, więc mam nadzieję, że to trafi do druku jeszcze dziś. Nie mamy czasu do stracenia!" - ponaglała naszego dziennikarza dziewczyna. Jesteś ciekaw, co jeszcze piękna Rzepicha ma do zaproponowania piłkarzowi? Jak Małgorzata (28 l.) z Korycina skomentowała spiskowe teorie, które głosi Bożena Dykiel? Czy Laura (30 l.) z Będzina jest ukontentowana poziomem tegorocznego Konkursu Chopinowskiego? Zobacz galerię z pięknymi Dziewczynami Super Expressu. Zapewniamy, że ich błyskotliwe komentarze rozbawią Cię do łez!

ZOBACZ TAKŻE: Wina TUSKA! Emeryci na bazarze KŁÓCĄ się o drożyznę | Komentery

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE