Matura 2020 będzie przełożona? Stanowczy głos Polaków [WYNIKI SONDY]

2020-04-09 10:18 ZPL
Matura, egzamin maturalny
Autor: Adam Staskiewicz/East News Matura, egzamin maturalny

Matura 2020 stanęła pod wielkim znakiem zapytania przez epidemię koronawirusa. Czy egzaminy, które zaplanowano na maj, odbędą się w terminie? Uczniowie mają coraz więcej wątpliwości. Se.pl postanowił zapytać o to internautów. Sprawdźcie wyniki sondy.

Matura 2020 to bez wątpienia teraz jedno z najważniejszych wyzwań dla państwa. Ale czy w dobie epidemii i wprowadzenia zdecydowanych obostrzeń, przeprowadzenie matury 2020 jest w ogóle możliwe? Uczniowie mają coraz więcej wątpliwości i obaw, że przeprowadzenie matury niesie za sobą wielkie ryzyko zakażenia się koronawirusem. Z najnowszych danych wynika, że chorych jest ponad pięć tysięcy osób, a sto pięćdziesiąt dziewięć zmarło. Więcej na ten temat w naszej relacji: Maseczki będą OBOWIĄZKOWE! W USA 2000 zgonów W DOBĘ! Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

Se.pl postanowił zapytać internautów, co sądzą na temat przeprowadzenia matury 2020. Zdecydowana większość (90%) uważa, że matura powinna zostać przesunięta. W sondzie wzięło udział pół tysiąca użytkowników Twittera.

Kolejne pielęgniarki z koronawirusem. Mają wyniki! [PROSTO Z ZAKAŹNEGO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze