"Pani premier z Polski" to nowa postać w bijatyce Tekken 7. Oficjalna zapowiedź wzbudziła ogromne emocje [WIDEO]

2021-02-22 20:17 bw
Pani premier z Polski to nowa postać w bijatyce Tekken 7. Oficjalna zapowiedź wzbudziła ogromne emocje [WIDEO]
Autor: Youtube; Bandai Namco Entertainment "Pani premier z Polski" to nowa postać w bijatyce Tekken 7. Oficjalna zapowiedź wzbudziła ogromne emocje [WIDEO]

"Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków", mówi nowa postać w grze Tekken 7, która - zgodnie z oficjalną zapowiedzią twórców produkcji - ma pełnić rolę "pani premier z Polski". Nagranie zamieszczone przez Bandai Namco Entertainment wzbudziło w sieci ogromne emocje. "Trzy razy sprawdzałem, czy to nie jest jakiś żart", piszą internauci. Mamy wideo. Musicie to zobaczyć!

Tekken 7. Nowa postać to "pani premier z Polski"! W sieci wielkie emocje

Tekken 7, popularna bijatyka od studia Bandai Namco Entertainment, zapowiedziała nowe DLC. Postacią, która pojawi się wówczas w grze, jest... "pani premier z Polski". - Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków - mówi kobieta, która wyglądem raczej nie przypomina nikogo z polskiej polityki. Okazuje się jednak, że faktycznie pojawi się w grze i nie jest to żaden żart. "Trzy razy sprawdzałem, czy to nie fake", śmieją się internauci. Nagranie z oficjalną zapowiedzią wzbudziło ogromne emocje w mediach społecznościowych. "Pani premier z Polski" ma pojawić się w grze Tekken 7 wczesną wiosną 2021 roku. Dokładnej daty nie zdradzono. Zobaczcie poniżej zapowiedź w formie wideo!

Wstrząsający finał osiemnastki! Nie żyje 17 latek!
Najnowsze