Pijany Adam Hofman - YOUTUBE- szalejący poseł PiS

2013-06-19 21:29

Kompromitacja jednego z czołowych polityków PiS! Adam Hofman (33 l.), rzecznik partii Jarosława Kaczyńskiego (64 l.), zataczał się po ulicach Elbląga, zmęczony opierał o ściany i zagadywał do przygodnie spotkanej kobiety.

Elbląg, piątek 14 czerwca, kilka minut przed godziną 23. Na ul. Świętego Ducha w centrum miasta wytacza się znany poseł Prawa i Sprawiedliwości. W towarzystwie znajomego chwiejnie kroczy po wybrukowanej starówce. Ma wyraźne problemy ze stawianiem kroków.

Hto tu powstawiał te gupie hrawężniki?!...

Towarzysz nie okazuje się pomocny, bo maszerujący obok niego poseł z trudem łapie azymut, raz znosi go na lewo, raz na prawo. Niewysokie krawężniki okazują się dla niego nie lada wyzwaniami. Raz nawet znosi go aż na ulicę. Na szczęście dla polityka o późnej piątkowej porze ruch na ulicach nie jest za duży.

Co rzecznik PiS robił w Elblągu? Ano był tam służbowo. Miasto owo jest areną najważniejszej politycznej batalii sezonu. W kwietniu mieszkańcy odwołali prezydenta miasta Grzegorza Nowaczyka (47 l.) z PO oraz całą radę. W tę niedzielę mają odbyć się wybory lokalnych władz. Więc Hofman na czele PiS-owskiej delegacji pojechał do Elbląga, aby wspierać kandydata Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Wilka (58 l.). Ten uradowany, że podejmuje tak znakomitych gości, ogłosił, iż "elblążanie poczuli się dowartościowani, że w mieście pojawili się znani politycy".

>>> ZOBACZ WIDEO: Adam Hofman - pijany poseł w Elblągu

Czy takie zachowanie faktycznie "dowartościuje" kandydata PiS w wyborach? W ocenie pomocny może okazać się film z nocnych wyczynów Hofmana do zobaczenia na se24.tv. Sam poseł, pomimo naszych prób, sprawy nie skomentował.11111

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany