POZNAŃ: WOW! - Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski już dziś

2011-10-05 12:00

Inauguracja roku akademickiego już za studentami, teraz czas na inaugurację imprezową. Dziś wieczorem jeden bilet pozwoli poznańskim studentom bawić się w 21 różnych klubach. WOW, czyli Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski, przyciąga co roku wiele tysięcy żaków.

Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski na stałe wpisały się w kalendarz imprezowy studentów poznańskich wyższych uczelni. Piąta edycja wydarzenia jest jak do tej pory również największą – zrzesza aż 21 klubów, między innymi Blue Note, Cafe Mięsną, Czarną Owcę, Czekoladę. Jednak taniec to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowały dla żaków kluby. W niektórych będzie można wziąć udział w konkursach, pośpiewać karaoke, czy obejrzeć pokaz barmański. W Johny Rocker wystąpi zespół Kumka Olik.
Bilety można kupić w każdym klubie, który bierze udział w WOWie. Koszt imprezy to 15 złotych za okazaniem legitymacji studenckiej, 20 złotych dla pozostałych. Bilet umożliwia wejście do każdej z 21 miejscówek. W pierwszym odwiedzonym miejscu uczestnicy dostaną specjalną opaskę na rękę, która pozwoli swobodnie przemieszczać się między klubami.
Ich szczegółową listę można znaleźć na stronie wielkieotrzesiny.pl/poznan.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany