PRZEPOWIEDNIE Ojca Czesława Klimuszki na 2012 ROK: Końca świata w tym roku nie będzie?

2012-01-04 13:51 K.T.

Ojciec Czesław Klimuszko, tak jak wielu innych proroków zapowiedział przebiegunowanie ziemi. W przeciwieństwie do nich doradzał jednak optymizm. Radził, by nie brać końca świata pod uwagę. Nie znaczy to jednak, że zagłada ziemi nigdy nie nastąpi.

Ojciec Czesław Klimuszko był zakonnikiem, który przewidział, ze Karol Wojtyła będzie papieżem. Pomagał też wielu osobom, opowiadając im o przyszłości. Przewidywał wydarzenia dotyczące zarówno jednostek, jak i całej Polski.

Ojciec Klimuszko zapowiadał też przebiegunowanie, które wielu innych wieszczy przewidziało na 2012 rok. Mówił też, że Polska najmniej ucierpi na tych zmianach.

Zapowiedział jednak, że czeka nas diametralna zmiana klimatu. - Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko podkreślał też, ze Polska odegra kluczową rolę w losach świata. Nie podawał szczegółów, jednak był głęboko przekonany, że to nasi rodacy zmienią oblicze ziemi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze