Przystojny Polak zaginął w Indiach. Co się mogło stać? Zaginiony Bruno Muschalik

2015-09-12 10:31

Na Facebooku trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego zabrzanina Brunona Muschalika. Bruno podróżował po Indiach. Ostatnio był widziany na północy Indii, potem urwał się z nim kontakt. Rodzina i najbliżsi proszą o pomoc w odnalezieniu Brunona.

Zaginiony Bruno Muschalik ma 24 lata. Bruno zaginął w północnych Indiach, po których podróżował. Ostatnio widziany był 8 sierpnia w Manali. Potem miał się udać autobusem do doliny Parvati. Od tego momentu nie ma z nim żadnego kontaktu, mimo że wcześniej kontaktował się z rodziną i z najbliższymi przez Facebooka. Bruno 23 sierpnia miał powrotny samolot do Polski z New Delhi. Wiadomo, że do niego nie wsiadł. Polskie MSZ oraz indyjskie służby mundurowe poszukują Muschalika.

Najbliżsi Brunona założyli na Facebooku profil, dzięki któremu mają nadzieję odnaleźć 24-latka. Na bieżąco informują o tym, na jakim etapie są poszukiwania zabrzanina. - Ojciec Brunona z przyjacielem są już w drodze do New Delhi, na miejscu działa Ambasada Polski i wynajęta firma poszukiwawcza. Bardzo mocno zaangażował się osobiście Ambasador Indii w Polsce. Na tym terenie warunki pogodowe są trudne, zerwanych jest wiele linii łączności. Działamy i Was prosimy o to samo - brzmi ostatni wpis "Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST".

Bruno Muschalik ma 24 lata, 186 cm wzrostu i zielone oczy.

Jeśli posiadacie jakieś informacje mogące pomóc w znalezieniu Brunona skontaktujcie się administratorami profilu lub odpowiednimi służbami. Możecie również zawiadomić Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA pod numerem 48 22 654 70 70.

Zobacz też: Basia zaginęła 15 lat temu. Nikt nie wyjaśnił tej sprawy. Dlaczego?

POSTER IN ENGLISH AND HINDIBRUNO MUSCHALIK, aged 24, 186cm height, green eyes, got lost 08.08.2015 Manali, Parvati,...Posted by Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST on Sunday, 23 August 2015
Trudno będzie mi zamieścić dzisiejsze zdjęcia od Piotra, a Państwu trudno będzie je oglądać. Szczególnie tym, którzy,...Posted by Poszukiwany BRUNO Muschalik LOST on 6 września 2015