Rafalala prowokuje narodowców na Facebooku!

2014-08-13 19:43

Rafalala, bohaterka najgłośniejszego skandalu ostatnich dni, znowu wkracza do akcji! Po pamiętnej awanturze, do której doszło między nią a Arturem zawiszą, polska transseksualistka postanowiła zakpić z narodowców. Zobacz, co Nina Kukawska opublikowała na Facebooku!

Rafalala wykorzystuje swoją szturmem zdobytą popularność. Jej profil na Facebooku z dnia na dzień odwiedza coraz więcej fanów. Nic dziwnego, że Rafalala wyraża swoje poglądu głównie za pomocą mediów społecznościowych. Transseksualistka, po tym, jak pobiła homofoba i zaatakowała Artura Zawiszę, wstawiła na Facebooka zdjęcie dedykowane... narodowcom!

Zobacz: Rafalala podżega do nienawiści na Facebooku i wyzywa narodowców od debili!

- Dobrego dnia, Polsko! :) - czytamy nad fotografią Rafalali, na której transseksualistka pozuje ubrana w czerwoną koszulkę z orłem białym. Patriotycznym zdjęciem Kukawska wsadziła kij w mrowisko i wywołała lawinę obraźliwych komentarzy narodowców.

- Takie coś to powinni zabrać do zakładu psychiatrycznego. Przebadać mózg i stwierdzić czy nadaję się do wypuszczenia na wolność! - czytamy ostre słowa jednego z internautów. Żenująca prowokacja czy odważny krok w walce o tolerancję - jak oceniacie zachowanie Rafalali?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE