Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza [GALERIA, WIDEO]

i

Autor: se.pl

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza [GALERIA, WIDEO]

2020-10-29 10:07

Już od ponad pół roku w Polsce trwa epidemia koronawirusa. W tym czasie uczniowie zdążyli rozpocząć zdalne nauczanie, pójść do szkół od września, a potem... znów wrócić do nauki w domu, bowiem ogłoszono wprowadzenie lekcji online dla najstarszych klas podstawówki, szkół średnich i studentów. Podczas zajęć prowadzonych zdalnie nie zabrakło zaskakujących sytuacji. Zobaczcie je koniecznie w naszym nagraniu.

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy na obszarze całego kraju pod poniedziałku lekcje zdalne odbywają się we wszystkich szkołach średnich i wyższych oraz klasach 4-8 szkół podstawowych. Na razie nie wiadomo, jak długo te obostrzenia potrwają. Wiemy na pewno, że w czwartek 29 października rząd ogłosi nowe obostrzenia w naszym kraju. Być może będą one dotyczyły również edukacji.

Czytaj również: Strajk kobiet. Licealista z Tychów MIAŻDŻY PiS! Mocne nagranie [WIDEO]

Nauka zdalna w szkołach to nie tylko wysyłanie materiałów do nauki na maila. To również lekcje i wykłady online. Nauczyciele robią, co mogą, aby mimo dzielącej ich od uczniów odległości przekazać im niezbędna wiedzę. Czasami podczas takich zajęć dochodzi do zabawnych i niespodziewanych sytuacji. Postanowiliśmy je zebrać specjalnie dla Was! Zobaczcie najśmieszniejsze wpadki nauczycieli podczas zdalnego nauczania.

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany