10-latka zgwałcona i zapłodniona przez pedofila. Jej matka BRONI sprawcy!

i

Autor: Shutterstock 10-latka zgwałcona i zapłodniona przez pedofila. Jej matka BRONI sprawcy!

10-latka zgwałcona i zapłodniona przez pedofila. Jej matka BRONI sprawcy!

2022-07-18 5:00

Szokujący wywiad z matką 10-latki, która musiała walczyć o aborcję po tym, jak zgwałcił ją pedofil! Telewizja Noticias Telemundo dotarła do rodziny dziewczynki. Jak się okazało, jej matka nie widzi żadnego problemu w tym, co się stało. Twierdzi, że jej córka czuje się świetnie, a jeśli chodzi o sprawcę, to "wszystko co o nim piszą to kłamstwa". Przypomnijmy, że sprawca sam przyznał się do dwukrotnego stosunku z tym dzieckiem.

Zgwałcona przez pedofila 10-latka zaszła w ciążę. Szokujące nowe fakty

Ta sprawa niedawno wstrząsnęła światem, a teraz okazuje się, że jest jeszcze bardziej wstrząsająca. Przypomnijmy - niedawno "The Indianapolis Star" opisał historię 10-letniej dziewczynki ze Stanów Zjednoczonych zgwałconej przez pedofila. Okazało się, że dziewczynka ze stanu Ohio jest w ciąży. O sprawie stało się wyjątkowo głośno, ponieważ konserwatywne przepisy wprowadzone niedawno w stanie Ohio sprawiły, iż odmówiono tam zgwałconej przez pedofila 10-latce aborcji. Na szczęście dziewczynka wyjechała z rodzicami do stanu Indiana i tam 30 czerwca po konsultacji medycznej przeprowadzono u ofiary pedofila zabieg usunięcia ciąży. W połowie czerwca zatrzymano sprawcę gwałtu, a mężczyzna przyznał się do dwukrotnego stosunku z 10-latką. Władze zakładu karnego Franklin County Jail oraz lokalna stacja telewizyjna WCMH-TV opublikowały wizerunek i personalia Gersona Fuentesa (27 l.). Mężczyzna przebywał w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Usłyszał zarzut gwałtu na osobie poniżej 13 roku życia. Prokurator generalny Ohio początkowo podawał w wątpliwość prawdziwość historii o zgwałconej 10-latce, jednak zatrzymanie sprawcy, jego przyznanie się do winy i postawienie mu zarzutów sprawiają, że wątpliwości w tej kwestii zostały rozwiane. Ale nie dla wszystkich. Choć aż trudno w to uwierzyć, to matka zgwałconej dziewczynki zdaje się uważać, że tak naprawdę nic poważnego się nie stało, a cała sprawa to burza w szklance wody.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wkręcał narzeczoną, że się powiesił. Niechcący zrobił to naprawdę! Oglądali horror

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec najbogatszego człowieka ma dzieci z CÓRKĄ! 76-latek się przyznał

Sonda
Czy wierzysz w to, że Jan Paweł II nie wiedział o pedofilskich aferach?

Matka zgwałconej 10-latki broni pedofila. "Wszystko co o nim piszą to kłamstwa"

Telewizja Noticias Telemundo dotarła do rodziny dziewczynki. pod drzwiami mieszkania dziennikarze zamienili parę słów z kobietą, która przedstawiła się jako jej matka. Jak się okazało, kobieta nie widzi żadnego problemu w tym, co się stało. Twierdzi, że jej córka "czuje się świetnie", a jeśli chodzi o sprawcę, to "wszystko co o nim piszą to kłamstwa". Przypomnijmy, że sprawca sam przyznał się do dwukrotnego stosunku z tym dzieckiem.  Pod koniec czerwca Sąd Najwyższy orzekł, że amerykańska konstytucja wcale nie gwarantuje kobietom prawa do usuwania ciąży, w związku z czym prawo dotyczące tej kwestii będzie zależeć wyłącznie od władz danego stanu. Gdy tylko Sąd Najwyższy ogłosił swoją decyzję, skrajnie konserwatywne władze lokalne w połowie stanów zaostrzyły prawo i w praktyce bywa interpretowane tak, że zakaz aborcji jest całkowity.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrał, szokujący powód

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tom Cruise zakochany w księżnej Kate?! Aż huczy od sensacyjnych plotek

QUIZ. Sobotnia ortografia. Poradzisz sobie z tymi wyrazami? 12/15 osiągną tylko nieliczni!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... jak to napiszecie?
Express Biedrzyckiej - Katarzyna Kotula: Aborcja była, jest i będzie. Polki zawsze znajdą sposób