Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrasł, szokujący powód

i

Autor: Weibo Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrasł, szokujący powód

Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrał, szokujący powód

2022-07-14 13:20

Koszmar w przedszkolu! 5-letnie dziecko zostało tam zostawione, a gdy opiekunowie zadzwonili do ojca chłopca, usłyszeli, że nie zamierza go odebrać... już nigdy. Potem mężczyzna podał powód swojej szokującej decyzji. Chłopiec został w przedszkolu, inni członkowie rodziny także odmówili przyjazdu. A wszystko z jednego powodu! Przeczytaj tę szokującą historię z Chin.

5-letnie dziecko porzucone w przedszkolu. "Nie odbiorę go ani dziś, ani nigdy"

Późnym popołudniem kolejni rodzice zgłaszali się po swoje dzieci w chińskim przedszkolu na południu kraju. Maluch po maluchu, przedszkolaki szły do domu, trzymając mamę lub tatę za rękę. Dzieci było coraz mniej, aż w końcu na środku sali został tylko jeden chłopczyk. Xiao Rui trzymał przy sobie plecaczek, a w nim miał jedną zmianę odzieży i telefon komórkowy. Tak wyprawił go w świat ojciec - na zawsze. Zaniepokojeni opiekunowie z przedszkola zaczęli podejrzewać, że coś się stało, bo po 5-latka mimo późnej pory nadal nikt się nie zgłaszał. W końcu zadzwonili do ojca dziecka. I usłyszeli coś przerażającego. Mężczyzna stwierdził, że nie zamierza odbierać 5-latka z przedszkola ani teraz, ani nigdy. Potem mężczyzna podał powód swojej szokującej decyzji. Otóż właśnie odebrał wyniki testu na ojcostwo i dowiedział się, że 5-latek nie jest jego biologicznym synem. "To teraz wasz problem" - powiedział ojciec, czy raczej były ojciec dziecka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tom Cruise zakochany w księżnej Kate?! Aż huczy od sensacyjnych plotek

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał zawodów w piciu alkoholu! Wypił całą butelkę tego trunku i umarł

Sonda
Jak podała Polska Agencja Prasowa, niepubliczne żłobki w Sosnowcu oferują obecnie 762 miejsca, a publiczne - 546, przy czym z początkiem przyszłego roku ma ich być już blisko 600.

Matka 5-latka porzuconego w przedszkolu. Gdy udało się z nią skontaktować, powiedziała, co zrobi

Opiekunowie pojechali pod adres Xiao, ale nie zastali tam jego matki. Kobieta zabrała swoje rzeczy i najprawdopodobniej uciekła po tym, jak jej mąż poznał szokującą prawdę o dziecku. Nauczyciele z przedszkola odnaleźli nawet dziadka i wuja 5-letniego chłopca, ale obaj mężczyźni również odmówili zaopiekowania się dzieckiem. Sprawa została nagłośniona przez South China Morning Post, potem opisał ją między innymi brytyjski Daily Star. Ostatecznie udało się skontaktować z biologiczną matką Xiao. Kobieta powiedziała, że odbierze syna, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Czy dotrzyma słowa?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Europejski rekord upałów! Prawie 50 STOPNI, ogromne pożary. Te zdjęcia szokują

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat gwiazdora rocka! "Kosmici zabronili mi uprawiać seks"

QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa. Baba Jaga patrzy, czy zdobędziesz minimum 8 punktów!

Pytanie 1 z 10
Na początek - ile dzieci miał ojciec Wirgiliusz?
Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?
Nasi Partnerzy polecają