25-letnia Sandra znęcała się nad dziećmi w przedszkolu. Jedna z dziewczynek NIE ŻYJE!

25-letnia Sandra znęcała się nad dziećmi w przedszkolu. Jedna z dziewczynek NIE ŻYJE!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne 25-letnia Sandra znęcała się nad dziećmi w przedszkolu. Jedna z dziewczynek NIE ŻYJE!

25-letnia Sandra M. została skazana na dożywocie za zabicie 2-letniego dziecka w przedszkolu, w którym pracowała. Do tragedii, jak poinformowała agencja Reutera, doszło w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Sędziowie uznali, że kobieta naciskała na klatkę piersiową dwuletniej Grety, uniemożliwiając jej oddychanie. Szczegóły są wstrząsające!

Sąd w Moenchengladbachu w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia skazał w piątek 25-letnią Sandrę M. na dożywocie za zabicie dwuletniego dziecka w przedszkolu, w którym pracowała - poinformowała agencja Reutera. Sędziowie uznali, że w kwietniu ubiegłego roku w Viersen Sandra M. naciskała na klatkę piersiową dwuletniej Grety, uniemożliwiając jej oddychanie. Dziewczynka zmarła w szpitalu dwa tygodnie później. Podczas rozprawy sąd przesłuchał inne dzieci, które twierdziły, że były maltretowane fizycznie przez kobietę. 25-latka, obywatelka Niemiec, była wcześniej zwalniana z pracy w innych przedszkolach. Sandra M. twierdziła, że jest niewinna, a jej prawnicy powiedzieli, że planują odwołać się od wyroku. Zgodnie z niemieckim prawem może ubiegać się o przedterminowe zwolnienie po 15 latach. (PAP)

Tragiczny wypadek ukraińskiego autobusu. Nie żyje 5 osób
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze