Alessandra Ambrosio jest już wolna! Boska 42-latka szuka miłości

i

Autor: Shutterstock

Jacyś chętni?

Alessandra Ambrosio jest już wolna! Boska 42-latka szuka miłości

2023-09-06 14:30

Uwaga panowie! Jedna z najseksowniejszych modelek świata podobno jest już wolna. Jak wywęszyli dziennikarze Daily Mail, Alessandra Ambrosio (42 l.) rozstała się z modelem Richardem Lee (41 l.). Para ostatni raz pokazała się razem w czerwcu, od tamtej pory nawet się nie widzieli... Powodem są podobno napięte grafiki modelowej eks pary. Kto teraz poderwie boską Brazylijkę?

Alessandra Ambrosio rozstała się z modelem Richardem Lee. Jedna z najseksowniejszych modelek świata jest już wolna

Alessandra Ambrosio (42 l.) to jedna z najseksowniejszych modelek świata. Brazylijska piękność polsko-włoskiego pochodzenia jest byłym Aniołkiem Victoria's Secret, a i teraz nie może narzekać na brak pracy, nie mówiąc już o braku seksapilu. Gwiazda z każdym rokiem jest coraz bardziej ponętna, ale brak jej najwyraźniej szczęścia w miłości! Jak wywęszyli dziennikarze Daily Mail, Alessandra Ambrosio rozstała się z modelem Richardem Lee (41 l.). Para ostatni raz pokazała się razem w czerwcu, kiedy to sfotografowano ich na plaży podczas gry w siatkówkę. Wyglądali bardziej jak znajomi niż jak para zakochanych. Od tamtej pory nawet się nie widzieli... Powodem są podobno napięte grafiki modelowej eks pary.

Alessandra Ambrosio nie ma szczęścia w miłości. Pięć lat temu rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem swoich dzieci

„Ona spotykała się z przyjaciółmi i dziećmi, a on pracował, więc się od siebie oddalili i od jakiegoś czasu nie spotykali się ze sobą” - zdradza dziennikarzom tajemniczy "znajomy pary". Jak dodaje, istnieje szansa, że Alessandra Ambrosio i Richard Lee mimo wszystko jeszcze do siebie wrócą. „Zawsze go bardzo lubiła, więc może im się uda, ale kto wie? Ale żyją osobno od miesięcy, więc jest to mało prawdopodobne” - snuje rozważania niedyskretny znajomy. Alessandra Ambrosio i Richard Led zaczęli się spotykać w styczniu 2021 roku. Gwiazda wcześniej była związana z Jamiem Mazurem, rozstali się w 2018 roku. Ambrosio ma z Mazurem dwójkę dzieci, Anję (15 l.) i Noaha (11 l.).

Sonda
Lepiej być singelką/singlem czy w związku?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek The Beatles? 10/10 tylko dla znawców muzyki!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Yesterday / All my troubles seemed..."
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany