Antyszczepionkowcy wyszli na ulice. Reakcja bezdomnego zwala z nóg! [WIDEO]

2021-10-10 19:00

Bezdomny skomentował demonstrację antyszczepionkowców, a jego przypadkowe wystąpienie uwiecznione na filmie zrobiło zawrotną karierę w mediach społecznościowych! Jedna z kobiet krzyczała "Widzicie tych wszystkich bezdomnych na ulicach? Czy leżą martwi przez Covid? Nie! Dlaczego?". Wtedy bezdomny wstał i jej odpowiedział.

Demonstracje antyszczepionkowców i ich wystąpienia w mediach społecznościowych są coraz częstsze. Kiedyś ruch antyszczepionkowy był całkowitym marginesem, dziś w związku z pandemią i akcją szczepień na Covid-19 zaczął niestety przybierać na sile. Jedna z takich demonstracji przeszła ulicami Los Angeles. Kobieta idąca wśród protestujących krzyczała: "Widzicie tych wszystkich bezdomnych na ulicach? Czy leżą martwi przez Covid? Nie! Dlaczego?". Wtedy bezdomny będący przypadkowym świadkiem tych okrzyków wstał i jej odpowiedział, a wszystko zostało uwiecznione telefonem na filmie. Co odpowiedział bezdomny kobiecie, która pytała, czemu bezdomni jeszcze nie umarli na Covid, najwyraźniej sugerując, że jest to dowodem na to, że pandemia to ściema, a szczepienia są niepotrzebne?

NIE PRZEGAP: Emily Ratajkowski molestowana jako dziecko! Szokujące wyznanie

NIE PRZEGAP: Aktor ZABITY na scenie! Miał 38 lat. Nie zgadniesz, co się stało

Sonda
Czy szczepienia na Covid-19 powinny być obowiązkowe?

"Bo jestem zaszczepiony, kretynko!" - właśnie to odpowiedział zdenerwowany bezdomny tej kobiecie, a jego przypadkowe wystąpienie na filmie zrobiło zawrotną karierę w mediach społecznościowych. Popularność filmu sprawiła, że internauci wpadli na trop bezdomnego i odkryli, kim on jest. Otóż ma on na imię Ray i jest bezdomny od siedmiu lat. Grupa użytkowników Twittera postanowiła pomóc bezdomnemu i założyli dla niego internetową zbiórkę pieniędzy. Szybko zebrano aż 17 tysięcy dolarów. Wygląda na to, że dzięki wystąpieniu w obronie szczepień na Covid-19 życie bezdomnego z Los Angeles nagle się odmieni.

NIE PRZEGAP: Tak zachowują się Meghan Markle i książę w restauracji! To może szokować

NIE PRZEGAP: Prezydent trafił do szpitala! Zabrała go karetka. Jest na OIOM-ie

Antyszczepionkowcy mogą wywołać epidemię odry. Czego należy się spodziewać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE