Armia ujawnia, jak wygląda UFO! Pentagon odtajnia kolejne dokumenty

2020-05-16 6:00 zw
Prezydenci i kosmici
Autor: Shutterstock

Zielone ludziki z czułkami? Oślizgłe stwory? A może ludzie tacy jak my? Wszyscy czasami zastanawiamy się, jak mogą wyglądac kosmici, jeśli oczywiście w ogóle istnieją. Amerykańska armia uchyliła rąbka tajemnicy! Co prawda nie w kwestii owych istot, ale ich pojazdów. Poznaj szokujące opisy!

Jak wygląda UFO? Amerykańska armia właśnie podała do publicznej wiadomości odpowiedź na to pytanie! A jest to związane z trzema filmami, które niedawno ujawnił Pentagon. Przypomnijmy - przedstawiają one spotkania pilotów sił powietrznych USA z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Filmy mają od kilku do kilkunastu lat. Ujawniono je dopiero wtedy, kiedy Pentagon wyczerpał wszelkie możliwe racjonalne wyjaśnienia tego, co widzimy na nagraniach. Nie udało się między innymi znaleźć żadnego takiego drona, który potrafiłby przyspieszać z taką prędkością i wykonywać tak gwałtowne, zwrotne manewry jak zaobserwowane obiekty. Czyżby technologia pozaziemska?

Tego Pentagon nie mówi wprost. Wręcz przeciwnie, CNN sugeruje, że kosmici mogą być w rzeczywistości Rosjanami lub Chińczykami i właśnie dlatego tak zaciekawiają władze. Jednak armia USA ujawnia kolejne, szokujące szczegóły owych spotkań doświadczonych pilotów z UFO! Wiadomo, jak opisali oni to, co widzieli na własne oczy, a czego na niedoskonałych nagraniach z kamer nie jesteśmy w stanie zobaczyć w ten sam sposób. Otóż zdaniem żołnierzy obiekty te były czymś w rodzaju dronów, statków bezzałogowych. Jeden z nich był biały, miał około półtora metra długości. Inny był z kolei koloru srebrnego i wielkością przypominał walizkę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze