Biden zasnął na spotkaniu z premierem Izraela?! Nagranie hitem sieci

2021-08-29 18:18
Joe Biden
Autor: AP

To nagranie obiegło cały świat i wywołało gorącą dyskusję. Czy prezydent USA Joe Biden faktycznie zasnął na spotkaniu z premierem Izraela czy tylko głęboko się zamyślił? Opinie są podzielone, zobacz hit sieci!

Prezydent USA Joe Biden zasnął podczas spotkania z premierem Izraela Naftalim Bennettem- to nagranie szybko stało się hitem sieci. Ale opinie są podzielone. Nagranie pokazuje, jak głos zabiera premier Bennett, a Joe Biden siedzi z pochyloną głową i zamkniętymi oczami. Według części internautów, prezydent śpi na spotkaniach nie po raz pierwszy. Ze względu na wiek – Biden ma już 78 lat, podobno zdarza się to regularnie. Nie brakuje jednak opinii, że prezydent tylko głęboko się zamyślił.

- „Cały klip pokazuje, że Biden natychmiast reaguje i rozmawia z premierem Bennettem, gdy tylko Bennett zakończył swoje uwagi” – komentuje Ari Fleischer, były rzecznik prasowy Białego Domu. Na Twitterze napisał, że nie jest zwolennikiem Bidena, ale sugerowanie, iż prezydent USA spał podczas spotkania z Naftalim, jest „niesprawiedliwe”. „Wszystkie te fragmenty »śpiącego« Bidena zostały uciętę tuż przed reakcją Bidena. To nie w porządku” – stwierdził.

Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA
Sonda
Czy decyzja USA o opuszczenia Afganistanu była słuszna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE