Bliski przyjaciel Trumpa oskarżony o handel ludźmi, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com

Bliski znajomy Donalda Trumpa oskarżony o handel nieletnimi

2019-07-09 12:24

Amerykański miliarder oskarżony o handel nieletnimi i seksulane wykorzystywanie kiludziesięciu z nich. 66-latek nie przyznaje się do winy. Jeffrey Epstein jest bliskim znajomym Donalda Trumpa. Miał także utrzymywać kontakty m.in. z Billem Clintonem i Kevinem Spaceyem.

Epstein miał płacić za seks nawet 14-letnim dziewczynom! 66-latek miał kierować grupą przestępczą, która dostarczała dziewczęta osobom, które następnie wykorzystywały je seksualnie. Według śledczych, zajmował się tym procederem od lat.

Bliski przyjaciel Donalda Trumpa nie przyznaje się do winy. Grozi mu 45 lat pozbawienia wolności.

Epstein był wcześniej karany za podobne przestępstwa. 11 lat temu mężczyzna przyznał się do nakłaniania do prostytucji osób poniżej 18 roku życia. Groziło mu dożywocie, ale spędził w więzieniu zaledwie 13 miesięcy. Miliarder zdecydował się na porozumienie pozasądowe, ale jego szczegóły nie zostały upublicznione.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE