Boris Johnson w SZPITALU! Trump: Modlimy się za niego

2020-04-06 9:30 zw
Boris Johnson zaraził narzeczoną w ciąży, Carrie też ma koronawirusa
Autor: AP Boris Johnson zaraził narzeczoną w ciąży, Carrie też ma koronawirusa

Dramatyczny zwrot akcji w Wielkiej Brytanii! Premier Boris (56 l.) Johnson trafił do szpitala. Podano mu tlen! Dziesięć dni wcześniej brytyjski szef rządu ujawnił, że został zakażony koronawirusem. Jak zapewniał, jego objawy są łagodne. Kierował pracami rządu przy pomocy wideokonferencji. Co dzieje się teraz?

A przecież miał czuć się coraz lepiej! Premier Boris Johnson (56 l.) niespodziewanie trafił do szpitala. Brytyjskie media informują, że podano mu tlen, co świadczy o zaostrzeniu objawów. Dziesięć dni wcześniej brytyjski szef rządu ujawnił, że został zakażony koronawirusem. Jak zapewniał, jego objawy są łagodne. Kierował pracami rządu przy pomocy wideokonferencji. Kilka razy pokazał się Brytyjczykom w mediach społecznościowych. Zaraził chorobą ciężarną narzeczoną Carie Symonds (32 l.), jednak ona również czuła się dobrze.

Teraz jednak premier został przewieziony do szpitala. Czy to oznacza, że jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszył? Według oficjalnych informacji celem wizyty w szpitalu było przeprowadzenie badań, szczegóły nie są jednak ujawniane. Brytyjskie media, w tym "Daily Mail", przekazują informację o podaniu premierowi tlenu, co świadczy o tym, że nie była to jednak rutynowa wizyta. Kiedy informacja o hospitalizacji premiera obiegła świat, prezydent USA Donald Trump (74 l.) zapewnił, że wraz z całym krajem modli się o powrót Borisa Johnsona do zdrowia.

Tak policja walczy z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze