Brad Pitt randkuje ze słynną piosenkarką. Jest od niego prawie dwa razy młodsza!

2022-01-27 13:30
Brad Pitt potajemnie randkuje ze słynną piosenkarką. Jest od niego prawie dwa razy młodsza!
Autor: EAST NEWS Przystojny aktor znalazł nową miłość?

Kilka tygodni temu media obiegła plotka na temat rzekomego romansu Brada Pitta z nieco starszą koleżanką po fachu, Sharon Stone. Wiele jednak wskazuje na to, że informacje o związku byłego męża Angeliny Jolie z gwiazdą "Nagiego instynktu" okazały się przedwczesne. Pitt bowiem podobno od dłuższego czasu spotyka się w sekrecie z gwiazdą popu, która przy okazji jest jego sąsiadką!

Czy można sobie wymarzyć lepszą sytuację do nawiązania potajemnego romansu, niż mieszkanie po sąsiedzku? Brad Pitt (58 l.) po rozwodzie z Angeliną Jolie mieszka w wartej 8 mln dolarów (32 mln zł) luksusowej posiadłości w zamożnej części Los Angeles. Dom gwiazdy, z którą łączą go amerykańskie serwisy plotkarskie, jest położony zaledwie parę minut drogi od rezydencji aktora. O kim mowa? O pochodzącej ze Szwecji, 35-letniej piosenkarce Lykke Li. Jak donosi "Mirror", para dała się niedawno przyłapać podczas kolacji w jednej z najmodniejszych w tej chwili restauracji w Hollywood, "Mother Wolf". Czy to kolejny romans hollywoodzkiego łamacza serc, czy poważny związek? 

CZYTAJ TAKŻE: Kevin już nie jest sam w domu. Gwiazdor kultowego świątecznego filmu się żeni!

Brad Pitt potajemnie randkuje ze słynną piosenkarką. Jest od niego prawie dwa razy młodsza!
Autor: EAST NEWS Brad Pitt ma szansę stworzyć związek z Lykke Li?
Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje

Trudno powiedzieć, wiadomo jednak, że zarówno on, jak i jego prawie dwa razy młodsza wybranka mają dzieci. Pitt doczekał się z Jolie szóstki pociech, z kolei Li jest mamą prawie 6-letniego Diona, którego ma z muzykiem, Jeffem Bhaskerem. 

CZYTAJ TAKŻE: Koszmarna tragedia. Po pijanemu miał potrącić nastolatkę. To była jego córka!

Sonda
Który Brad Pitt bardziej Ci się podoba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE