Britney Spears całkiem nago! Fani zaniepokojeni, zauważyli jeden szczegół

i

Autor: Instagram/britneyspears Britney Spears całkiem nago! Fani zaniepokojeni, zauważyli jeden szczegół

Gwiazda znów szokuje

Britney Spears całkiem nago! Fani zaniepokojeni, zauważyli jeden szczegół

2022-11-28 10:50

Britney Spears (41 l.) znowu szaleje w internecie! Sławna piosenkarka nie może przestać zamieszczać na Instagramie swoich nagich zdjęć. Na chwilę jej konto przestało działać, jednak najwyraźniej Instagram wybacza Britney więcej niż innym, bo zostało szybko przywrócone. W komentarzach wybuchła gorąca dyskusja obserwatorów! Fani zauważyli jeden szczegół. Britney oszalała, a może jej dziwne zachowanie ma pewien sens?

Britney Spears weszła do wanny całkiem goła. Wszystko trafiła na Instagrama. Burza w komentarzach!

Fani Britney Spears mocno zaniepokojeni! Sławna piosenkarka znów nie wiedzieć czemu zaczęła wrzucać swoje nagie zdjęcia na Instagrama. "Uwielbiam być beznadziejna!!" - podpisała najnowszą fotkę Britney, dodając, że chodzi o nie retuszowanie fotek. Rzeczywiście, zdjęcie jest całkowicie domowe i amatorskie. Widzimy na nim golutką Britney siedzącą w wannie. Piersi zasłoniła rękami, resztę wdzięków rysunkowym kwiatkiem... Sławna piosenkarka nie może przestać zamieszczać na Instagramie swoich nagich zdjęć. Na chwilę jej konto przestało działać, jednak najwyraźniej Instagram wybacza Britney więcej niż innym, bo zostało szybko przywrócone. W komentarzach wybuchła gorąca dyskusja obserwatorów! "Jest mi zimno, gdy na to patrzę! Niech ktoś doleje jej wody do wanny!" - pisze jedna z fanek, gdy wszyscy zauważyli, że Britney siedzi w praktycznie pustej wannie... Z gwiazdą dzieje się znowu coś niedobrego? "Nie rozumiecie, jej, ona tak wyraża to, że może robić co chce po tym, jak odzyskała wolność" - przekonują inni.

Britney Spears uwolniona spod kurateli. Nowe życie gwiazdy

W 2008 roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjne i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju. Po nagłośnieniu sprawy zajął się nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności. Sędzia oficjalnie zniósł kuratelę ojca we wrześniu 2020 roku. Britney latem wzięła ślub z trenerem fitness Samem Ashgarim. Od zakończenia kurateli wielokrotnie wrzucała na Instagrama całe serie swoich gołych zdjęć.

Sonda
Czy twoim zdaniem Britney przesadza?

Jaki znak zodiaku mają celebryci?

Pytanie 1 z 6
Jaki znak zodiaku ma Harry Styles?
Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)
Nasi Partnerzy polecają