Brutalne ataki rekinów u wybrzeży Long Island. Co najmiej pięć osób rannych

i

Autor: Schaferle/Pixabay ZDJĘCIE ILUSTRCYJNE. Brutalne ataki rekinów u wybrzeży Long Island. Co najmiej pięć osób rannych

Nowy Jork

Brutalne ataki rekinów u wybrzeży Nowego Jorku. Co najmniej pięć osób zostało rannych

Co najmniej pięć osób zostało zaatakowany przez rekiny u wybrzeży Long Island w amerykańskim stanie Nowy Jork. Rekiny atakują tu od początku lipca. Jak podaje CNN - lokalne władze zalecają ostrożność. - Mówimy ludziom, że powinni pływać w strefach wyznaczonych i strzeżonych przez ratowników - mówi Ian Levine, szef straży pożarnej w rozmowie z CNN.

Sceny jak z filmu "Szczęki" od lipca rozgrywa się u wybrzeży Long Island w amerykańskim stanie Nowy Jork. W środę, 13 lipca rekin strącił z deski SUP. Rekin ugryzł mężczyznę w nogę. Mężczyźnie udało się odepchnąć rekina i dopłynąć do brzegu. Cała plaża została zamknięta przez służby. Woda była monitorowana przed kilka godzin dronami. Na próżno. Kilka godzin później w pobliżu innej plaży, rekin zaatakował 49-letniego mężczyznę.

Czytaj również: Ojciec zabrał troje małych dzieci na ryby. Wszyscy zginęli. Co się stało?

Rekina zaatakował mężczyznę. Ugryzł go w rękę. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

Express Biedrzyckiej: Ekonomista wskazał, kiedy emeryci dostrzegą, o co naprawdę chodzi z 14. emeryturą

Wcześniej rekiny zaatakowały dwóch ratowników podczas szkolenia z bezpieczeństwa. Innym razem rekin zaatakował mężczyznę, gdy ten przygotowywał się do testów na ratownika.

- Mówimy ludziom, że powinni pływać w strefach wyznaczonych i strzeżonych przez ratowników. Powinni wchodzić do wody tylko do pasa i rozglądać się dokoła - powiedział Ian Levine, szef straży pożarnej w rozmowie z CNN.

Czytaj również: Heidi Klum uwolniła piersi w Alpach! Pije piwo, doi krowy i świeci gołym biustem!

Sonda
Widziałeś/-aś kiedyś rekina?