Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

i

Autor: Shutterstock, youtube.com Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

2022-07-15 13:20

Seks skandal na plebanii w świątyni baptystów! Szanowany duchowny został przyłapany przez wstrząśniętą parafiankę na seksie z odkurzaczem marki Henry Hoover. Duchowny używał w tym celu rury od urządzenia. Gdy kobieta weszła do pokoju, baraszkujący z odkurzaczem John Jeffs (74 l.) miał na sobie tylko damskie pończochy. Przywódca duchowy nie uniknął kary! Jego tłumaczenia szokują!

Duchowny założył damskie pończochy i uprawiał seks z odkurzaczem. Wtedy weszła parafianka

Kiedy wydawało się, że żaden seks skandal wywołany przez duchownego nie może już zaszokować, pojawił się on - wikariusz John Jeffs (74 l.) z Wielkiej Brytanii. Emerytowany duchowny i lider chrześcijańskiej wspólnoty prowadził spotkania dla rodziców w Centrum Baptystycznym w Middleton Cheney w hrabstwie Northamptonshire. Nikt nie domyślał się, czym poważany pastor zajmuje się na plebanii. Nie były to bynajmniej modły, a seks z odkurzaczem! Szokująca prawda wyszła na jaw, kiedy parafianka przyszła na plebanię. Otworzyła drzwi i osłupiała. Zobaczyła Johna Jeffsa całkowicie nagiego, nie licząc damskich pończoch. 74-latek trzymał rurę od odkurzacza, w której umieścił swoją męskość... Warto dodać, że był to odkurzacz marki Henry Hoover, który odznacza się tym, że ma namalowane oczy i uśmiechniętą buzię, zaś rura to jak gdyby jego nos. Gdy duchowny zobaczył zaszokowaną kobietę, bynajmniej nie przerwał seksu z wesołym urządzeniem AGD! Kontynuował, a parafianka uciekła i wezwała policję. Sprawa trafiła do sądu. Bo chociaż John Jeffs za zamkniętymi drzwiami mógł robić, co jego chrześcijańska dusza zapragnie, to obnażał się także przed przypadkową parafianką i wyglądało na to, że nie miał nic przeciwko byciu przyłapanym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wielka chmura dymu z marihuany nad miastem! Wszystko przez błąd policji

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał zawodów w piciu alkoholu! Wypił całą butelkę tego trunku i umarł

Wyrok za seks z odkurzaczem na oczach parafianki. 74-letni duchowny ukarany

Czemu nie przerwał seksu z odkurzaczem, gdy kobieta weszła do pokoju? "Bo miałem ochotę być niegrzeczny" - tłumaczył napalony pastor, a jego prawnik próbował dowodzić, że w chwili aktu z odkurzaczem 74-latek miał niewłaściwie dobrane leki na cukrzycę, co mogło wpłynąć na jego dziwne zachowania... Sąd uznał Johna Jeffsa winnym publicznego obnażania się i skazał mężczyznę na prace społeczne. Wikariusz został wpisany na listę przestępców seksualnych, musi też zapłacić dwieście funtów kobiecie, przed którą figlował z Henrym Hooverem. Pokryje również koszty procesu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Europejski rekord upałów! Prawie 50 STOPNI, ogromne pożary. Te zdjęcia szokują

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat gwiazdora rocka! "Kosmici zabronili mi uprawiać seks"

Sonda
Czy w twoim otoczeniu był jakiś seks skandal z udziałem duchownego?

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają