Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

i

Autor: Shutterstock, youtube.com Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

Duchowny przyłapany na seksie z odkurzaczem! 74-latek miał na sobie tylko pończochy

2022-07-15 13:20

Seks skandal na plebanii w świątyni baptystów! Szanowany duchowny został przyłapany przez wstrząśniętą parafiankę na seksie z odkurzaczem marki Henry Hoover. Duchowny używał w tym celu rury od urządzenia. Gdy kobieta weszła do pokoju, baraszkujący z odkurzaczem John Jeffs (74 l.) miał na sobie tylko damskie pończochy. Przywódca duchowy nie uniknął kary! Jego tłumaczenia szokują!

Duchowny założył damskie pończochy i uprawiał seks z odkurzaczem. Wtedy weszła parafianka

Kiedy wydawało się, że żaden seks skandal wywołany przez duchownego nie może już zaszokować, pojawił się on - wikariusz John Jeffs (74 l.) z Wielkiej Brytanii. Emerytowany duchowny i lider chrześcijańskiej wspólnoty prowadził spotkania dla rodziców w Centrum Baptystycznym w Middleton Cheney w hrabstwie Northamptonshire. Nikt nie domyślał się, czym poważany pastor zajmuje się na plebanii. Nie były to bynajmniej modły, a seks z odkurzaczem! Szokująca prawda wyszła na jaw, kiedy parafianka przyszła na plebanię. Otworzyła drzwi i osłupiała. Zobaczyła Johna Jeffsa całkowicie nagiego, nie licząc damskich pończoch. 74-latek trzymał rurę od odkurzacza, w której umieścił swoją męskość... Warto dodać, że był to odkurzacz marki Henry Hoover, który odznacza się tym, że ma namalowane oczy i uśmiechniętą buzię, zaś rura to jak gdyby jego nos. Gdy duchowny zobaczył zaszokowaną kobietę, bynajmniej nie przerwał seksu z wesołym urządzeniem AGD! Kontynuował, a parafianka uciekła i wezwała policję. Sprawa trafiła do sądu. Bo chociaż John Jeffs za zamkniętymi drzwiami mógł robić, co jego chrześcijańska dusza zapragnie, to obnażał się także przed przypadkową parafianką i wyglądało na to, że nie miał nic przeciwko byciu przyłapanym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wielka chmura dymu z marihuany nad miastem! Wszystko przez błąd policji

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał zawodów w piciu alkoholu! Wypił całą butelkę tego trunku i umarł

Wyrok za seks z odkurzaczem na oczach parafianki. 74-letni duchowny ukarany

Czemu nie przerwał seksu z odkurzaczem, gdy kobieta weszła do pokoju? "Bo miałem ochotę być niegrzeczny" - tłumaczył napalony pastor, a jego prawnik próbował dowodzić, że w chwili aktu z odkurzaczem 74-latek miał niewłaściwie dobrane leki na cukrzycę, co mogło wpłynąć na jego dziwne zachowania... Sąd uznał Johna Jeffsa winnym publicznego obnażania się i skazał mężczyznę na prace społeczne. Wikariusz został wpisany na listę przestępców seksualnych, musi też zapłacić dwieście funtów kobiecie, przed którą figlował z Henrym Hooverem. Pokryje również koszty procesu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Europejski rekord upałów! Prawie 50 STOPNI, ogromne pożary. Te zdjęcia szokują

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat gwiazdora rocka! "Kosmici zabronili mi uprawiać seks"

Sonda
Czy w twoim otoczeniu był jakiś seks skandal z udziałem duchownego?

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki