Była żona Donalda Trumpa nie żyje! Śmiertelny upadek ze schodów! Kim była Ivana Trump?

i

Autor: AP Była żona Donalda Trumpa nie żyje! Śmiertelny upadek ze schodów! Kim była Ivana Trump?

Nie żyje Ivana Trump! Była żona Donalda Trumpa spadła ze schodów

2022-07-15 8:40

Ivana Trump (+73 l.), pierwsza żona Donalda Trumpa została znaleziona martwa w swoim nowojorskim mieszkaniu. Przyczyna śmierci Ivany Trump jest tajemnicza. Według nieoficjalnych ustaleń amerykańskich mediów była żona Trumpa spadła ze schodów idąc na umówioną wizytę do fryzjera. Nie jest jeszcze jasne, czy bezpośrednią przyczyną śmierci był upadek, czy może bizneswoman i eks modelka zmarła z innych powodów.

Ivana Trump nie żyje. Spadła ze schodów we własnym mieszkaniu?

Zagadkowa tragedia w rodzinie Trumpów! Nie żyje Ivana Trump (+73 l.), była żona Donalda Trumpa i matka jego trójki dorosłych dzieci. Okoliczności śmierci bizneswoman i eks modelki są tajemnicze. Znaleziono ją martwą w jej nowojorskim apartamencie. Według nieoficjalnych ustaleń amerykańskich mediów była żona Trumpa spadła ze schodów idąc na umówioną wizytę do fryzjera. Nie jest jeszcze jasne, czy bezpośrednią przyczyną śmierci był upadek, czy może Ivana Trump zmarła z innych powodów. O śmierci byłej żony poinformował na swoim portalu społecznościowym Truth sam Donald Trump. "Jestem bardzo zasmucony, że muszę poinformować wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku" – napisał.

Kim była Ivana Trump? Ślub z Donaldem Trumpem, czterech mężów, dzieci

Kim była Ivana Trump? Urodziła się w Czechosłowacji w 1949 roku. Zaczynała jako instruktorka narciarstwa, jednak marzyła o wielkim świecie i karierze modelki. Miała czterech mężów, a pierwszym z nich był instruktor narciarski Alfred Winklmayr. Ich małżeństwo trwało od 1971 do 1973 roku, kiedy Ivana rozwiodła się z nim i wyjechała do Kanady, gdzie zaczęła pracę jako modelka. Szybko poznała 29-letniego wówczas, początkującego biznesmena Donalda Trumpa. Wzięli ślub w 1977 roku na Manhattanie. Doczekali się trójki dzieci: Donalda Juniora (45 l.), Ivanki (41 l.) i Erica (38 l.).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tom Cruise zakochany w księżnej Kate?! Aż huczy od sensacyjnych plotek

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ujawniono liczbę zbrodni rosyjskich na Ukrainie! "Stoi za tym jedna grupa ludzi"

Ivana Trump i jej burzliwe życie. Uwielbiała luksus i młodszych mężczyzn

W latach 80. Ivana i Donald Trump należeli do śmietanki towarzyskiej i brylowali na salonach, a Ivana czynnie brała udział w interesach męża związanych z nieruchomościami, potem zajęła się jako bizneswoman także modą. W 1990 roku Ivana Trump odkryła, że mąż zdradza ją z Martą Maples i rozwiodła się z nim w 1992 roku, otrzymując zgodnie z intercyzą 25 milionów dolarów, a do tego alimenty, dom w Connecticut oraz pół rezydencji w Mar-a-Lago. Trzecim mężem Ivany Trump był włoski biznesmen Riccardo Mazzucchelli (1995-1997), a czwartym Rossano Rubicondi, (2008-2009), który w chwili ślubu ze starszą o 23 lata Ivaną miał 36 lat. Z tym ostatnim była żona Trumpa pozostawała w przyjaźni po rozwodzie, choć jego przyczyną był domniemany seks uprawiany przez Rubicondi na antenie telewizyjnej z argentyńską modelką. Ostatni mąż Ivany zmarł w 2021 roku w wieku 49 lat. Gdy Trump został prezydentem, Ivana półżartem powiedziała w telewizji, że to ona jest prawdziwą pierwszą damą jako pierwsza żona, na co Melania Trump zareagowała nerwowo, nazywając ją atencjuszką. W chwili śmierci majątek Ivany Trump wyceniany był na 100 milionów dolarów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: To on zgwałcił i zapłodnił 10-latkę! Ujawniono twarz pedofila

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrał, szokujący powód

Sonda
Jesteś fanem Donalda Trumpa?

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Nasi Partnerzy polecają