Putin przemawiał, wszyscy patrzyli na jego straszne dłonie! Takie same miała Elżbieta II przed śmiercią!

i

Autor: AP/Mikhail Metzel; Twitter/Nextra Putin przemawiał, wszyscy patrzyli na jego straszne dłonie! Takie same miała Elżbieta II przed śmiercią!

Wszyscy patrzą na jego ręce

Przerażające dłonie Putina! Takie same miała Elżbieta II tuż przed śmiercią!

2022-10-28 9:17

Władimir Putin przemawiał w czwartek (27 października) na forum Klubu Wałdajskiego. Z jego ust płynęły kuriozalne słowa o wojnie na Ukrainie, Polsce, użyciu bomby nuklearnej i stratach wśród rosyjskich żołnierzy. Podczas gdy on mówił, wszyscy patrzyli na jego dłonie. Dokładnie tak samo wyglądały ręce królowej Elżbiety II na kilka dni przed jej śmiercią. O co tu chodzi?

Kuriozalne przemówienie Putina. "Jak próba obrony przed trybunałem w Hadze"

Czwartkowe przemówienie prezydenta Rosji było naszpikowane dziwnymi stwierdzeniami. "To nie Rosja, ale właśnie Zachód doprowadził do dzisiejszej sytuacji i wydarzeń na Ukrainie" - powiedział między innymi Władimir Putin. Stwierdził też, że "to Moskwa powinna być gwarantem integralności terytorialnej Ukrainy, a w sąsiednim kraju trwa wojna domowa, ponieważ Ukraińcy i Rosjanie są tak naprawdę jednym narodem". Przekonywał także, że każdego dnia myśli o poległych na wojnie Rosjanach, "ale nie było innego wyjścia". "Wystąpienie Władimira Putina na forum Klubu Wałdajskiego to niemal próba mowy obronnej przed trybunałem w Hadze lub Norymberdze" - tak skomentował kuriozalną przemowę dyktatora szef łotewskiej dyplomacji Edgars Rinkeviczs.

Putin umiera? Jego ręce zdradzają wiele. "Kto wskrzesił mumię?"

Jednak tym, co w czwartek przykuło największą uwagę nie były słowa Putina, ale jego dłonie, którymi ochoczo wymachiwał w czasie emocjonalnego przemówienia. Widać na nich mnóstwo wystających żył i siniaków. "Kto wskrzesił tę mumię i wyciągnął ją z mauzoleum?" - komentuje na Twitterze Nexta, pokazując zbliżenie ręki Putina. Media społecznościowe od razu zalała fala spekulacji na temat stanu zdrowia rosyjskiego prezydenta. O jego rzekomych chorobach - w tym m.in. raku krwi i Parkinsonie - mówi się od dawna. Czy to już koniec dyktatora?

Dłonie Putina jak ręce zmarłej królowej Elżbiety?

Ręce Putina wyglądały w czwartek niemal dokładnie tak samo, jak dłonie królowej Elżbiety podczas jej ostatniego oficjalnego spotkania. Gościła Liz Truss, wówczas obejmującą fotel, a teraz już byłą premier Wielkiej Brytanii, a na zdjęciach z tego wydarzenia widać zasinione, niemal czarne ręce królowej. Spotkanie pań miało miejsce 6 września. Dwa dni później Elżbieta II zmarła. 

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają