Córka Madonny w ostrej sesji! Jest goła, zakrywa się tylko torebkami na łańcuchach!

i

Autor: East News

Jej mama ledwo uszła z życiem

Córka Madonny w ostrej sesji! Nie ma na sobie nic, prócz torebek i łańcuchów!

2023-08-02 13:51

26-letnia Lourdes Leon odziedziczyła po słynnej na cały świat mamie nie tylko urodę, ale także zamiłowanie do szokowania i przekraczania granic. Piękna Lourdes Leon na kilka tygodni po tym, jak jej mama w ciężkim stanie trafiła na oddział intensywnej terapii, podzieliła się z fanami efektem bardzo odważnej sesji. Na zdjęciach jest tylko ona - nagusieńka - i torebki. Co tam się dzieje!

Nie tak dawno fani Madonny na całym świecie na chwilę wstrzymali oddech. Ich idolka walczyła o życie. Pod koniec czerwca 64-letnia Madonna została znaleziona nieprzytomna w swoim nowojorskim mieszkaniu. Gwiazda trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie podobno przez co najmniej dobę była zaintubowana. Menedżer piosenkarki, Guy Oseary, przekazywał wówczas, że do szpitala trafiła z powodu poważnej infekcji bakteryjnej. Jej najbliżsi musieli być gotowi na wszystko. "Ostatnie dni były bardzo traumatyczne, przygotowywano nas na każdy scenariusz, nie byliśmy pewni, czy ona sobie poradzi" - mówił jej krewny, cytowany przez "Daily Mail". "Wszyscy wierzyliśmy, że możemy ją stracić, dlatego informacja o jej chorobie była trzymana w tajemnicy". 

Lourdes Leon szokuje jak mama. Córka Madonny na odważnych zdjęciach

Na szczęście stan Madonny zaczął się polepszać, gwiazda wróciła do domu, gdzie otoczona dziećmi i przyjaciółmi nabiera sił. Piosenkarką opiekowała się między innymi jej ukochana córka, Lourdes Leon (26 l.), owoc jej związku z aktorem i osobistym trenerem, Carlosem Leonem. Lourdes z powodzeniem pracuje między innymi jako modelka. I właśnie podzieliła się z fanami efektami najnowszej sesji zdjęciowej. To prawdziwy ogień! Znana - podobnie jak mama - z zamiłowania do wywoływania skandali 26-latka na zdjęciach jest niemal naga. Niemal - bo ma na sobie wyłącznie długie skórzane buty i... torebki na łańcuchach.

Córka Madonny zrzuciła ubrania. Ale foty!

Zdjęcia zostały wykonane dla australijskiej marki Dion Lee. Lourdes wygląda na nich zjawiskowo - na jednej z fotografii torebki ma założone tak, że wyglądają, jakby były skąpym bikini. Za jedną taką torebkę trzeba zapłacić nawet tysiąc dolarów (ponad 4 tys. zł). Na innym zdjęciu modelka jest widoczna, jak już całkiem nago siedzi przy biurku. To trzeba zobaczyć!

Sonda
Kto lepiej wygląda - Madonna czy jej córka?
Madonna trafiła do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany