Córka Putina ma dziecko z Zełenskim?! Ustalenia niemiecko-rosyjskiego śledztwa

2022-05-19 20:10
Prezydent Rosji Władimir Putin
Autor: MIKHAIL TERESHCHENKO/SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP Władimir Putin

Szokujące ustalenia dziennikarskiego śledztwa Der Spiegel i portalu iStories. Według nich córka Władimira Putina, Katerina Tichonowa, regularnie latała do Monachium. Tam miała spotykać się z Igorem Zełenskim, rosyjskim baletmistrzem, który jest ojcem córki Tichonowej.

W czwartek (19 maja) dziennikarze Der Spiegel i niezależnego rosyjskiego portalu iStories opublikowali raport ze wspólnego śledztwa. Ich ustalenia są sensacyjne. Katerina Tichonowa, córka Władimira Putina, ma dziecko z rosyjskim baletmistrzem Igorem Zełenskim. Dziecko ma obecnie 5 lat. Baletmistrz pracował od 2016 roku w Monachium jako szef Bawarskiego Baletu Państwowego. Tichonowa miała go regularnie odwiedzać w Bawarii. Z danych zdobytych przez dziennikarzy wynika, że latach 2017 - 2019 córka Władimira Putina latała między Moskwą a Monachium aż 50 razy.

Prowadzenie trupy baletowej wymaga absolutnej koncentracji i sprawności. Obecnie jednak sprawy osobiste, rodzinne wymagają mojej pełnej uwagi i czasu, co jest nie do pogodzenia z moją działalnością jako reżysera baletu w Monachium… Teraz moja rodzina potrzebuje mojego wsparcia – mówił wówczas Zełenski, który w kwietniu stracił stanowisko. Zełenski mówił, że porzucił pracę ze względów osobistych. Dyrektor zarządzający Bawarską Operą Narodową Serge Dorny, powiedział z kolei, ze Igor Zełenski został zwolniony, ponieważ otwarcie nie potępił inwazji Rosji na Ukrainę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Córka Putina przerywa milczenie. Wszyscy łapią się za głowy

Gdzie teraz jest córka Putina?

Dziennikarze Der Spiegel i iStories dotarli do dokumentów Służb Bezpieczeństwa oraz sprawozdań Aleksieja Skripczaka, osobistego ochroniarza córki Władimira Putina. W dokumentach Skripczaka miały się znaleźć bilety lotnicze i paszporty Kateriny Tichonowej, a także Igora Zełenskiego i dziewczynki urodzonej w 2017 roku.

Der Spiegel dotarł do osoby powiązanej z monachijską grupą baletową. Dziennikarze ustalili, że Zełenski był partnerem córki Putina. Śledczy udali się do domu Igora Zełenskiego w Monachium. Zastali tam tylko jego byłą żonę, która odmówiła rozmowy z mediami.

Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa Katerina Tichonowa i Igor Zełenski.

CZYTAJ TEŻ: Zabił bezbronnego cywila, teraz zwraca się do jego żony. Rosyjskiemu żołnierzowi grozi dożywocie [Zdjęcia]

Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?
Garri Kasparow, legendarny szachista i wróg Putina, mówi „SE”: Może nie zrobiłem dość, by powstrzymać potwora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE