odrosło

i

Autor: youtube.com, Shutterstock odrosło

Wierzyć, ne wierzyć?!

Cud w kościele podczas modlitwy?! "Kobiecie odrosły palce"

2023-03-25 15:27

W kościele w amerykańskim stanie Missouri doszło do cudu - przekonuje lokalny pastor i jedna z wiernych. Kobieta twierdzi, że podczas wspólnych modłów 14 marca poprosiła Boga, by odrosły jej trzy palce u stopy. Palce podobno odrosły na oczach tłumu. Tyle, że nie ma żadnych filmów i zdjęć rzeczonej stopy...

W kościele doszło do cudu podczas modlitwy? Kobieta twierdzi, że odrosły jej trzy palce u stopy

Co tak naprawdę stało się 14 marca w kościele James River Church? Jedni są przekonani, że to cud, który dowodzi niezwykłej siły modlitwy, a inni pozostają sceptyczni i wzywają do pokazania dowodów owego cudu! Zaczęło się w zeszły wtorek, kiedy grupa wiernych zebrała się na wspólne modlitwy w amerykańskim stanie Missouri pod kierunkiem gościnnie przewodniczącego nabożeństwu duszpasterza Billa Johnsona. W pewnym momencie pastor zapytał, kto chciałby poprosić Boga o cud. Wtedy odezwała się niejaka Krissy Thompson, która w 2015 roku w wyniku postrzelenia przez byłego męża straciła trzy palce u stopy. Kobieta poprosiła o modlitwę w intencji tego, by palce... odrosły.

Nie wszyscy wierzą w cud w USA. "Pokaż nam te palce!"

Wierni zaczęli wspólne modlitwy, Krissy zdjęła but, a wtedy... Jak opowiada kobieta w nagranym wywiadzie, w pewnym momencie zauważyła, że w miejscu odstrzelonych palców formują się jakieś nowe kształty, aż powstały nowe palce! Wierzyć, nie wierzyć? Pastor Bill Johnson z James River Church wierzy w cud, część wiernych też, ale inni są sceptyczni. Ci ostatni stworzyli nawet stronę internetową o nazwie "Show me the toes!", co znaczy "Pokaż mi te palce!". Żądają dowodów i zdjęć, ale jak na razie się ich nie doczekali.

Sonda
Czy wierzysz w cuda?

Czy wiesz co jest grzechem? Z tego trzeba się wyspowiadać

Pytanie 1 z 10
Czy hejt w internecie jest grzechem?
Zamiast cudu jest grzyb? Rzecznik archidiecezji warszawskiej wyjaśnia tajemnicę cudu w Konstancinie-Jeziornie
Nasi Partnerzy polecają