Meghan Markle znów atakuje rodzinę królewską! Byłam kozłem ofiarnym

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle znów atakuje rodzinę królewską! "Byłam kozłem ofiarnym"

Harry i Meghan będą na koronacji króla Karola III? Rzecznik Sussexów zdradził tajemnicę

2023-03-05 22:51

Trwają spekulacje na temat obecności księcia Harry'ego i księżnej Meghan na koronacji króla Karola III. Rzecznik książęcej pary zdradził, że Sussexowie otrzymali zaproszenie na uroczystość, ale to nie przesądza, że faktycznie się na niej pojawią. Pałac Buckingham milczy w tej sprawie. Koronacja Karola III odbędzie się 6 maja w Opactwie Westminsterskim.

Koronacja Karola III. Rzecznik Harry'ego i Meghan twierdzi, że Sussexowie dostali zaproszenie

Książe Harry i jego żona Meghan Markle w ostatnim czasie nie mieli najlepszych relacji z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Młodszy syn króla Karola III oraz księżnej Diany nagrabił sobie między innymi wydaniem pamiętników pt. "Spare" ("Ten drugi"), w których zdradził sekrety z prywatnego życia royalsów. Jak ujawnił brytyjski dziennik "The Sun", po publikacji książki król nakazał Harry'emu i Meghan opuszczenie Frogmore Cottage, stosunkowo niewielkiej posiadłości na terenie przylegającym do zamku w Windsorze, która była ich rezydencją w czasie rzadkich w ostatnich trzech latach pobytów w Wielkiej Brytanii. Nieprzerwanie trwały też spekulacje na temat obecności Sussexów na koronacji Karola. Powołując się na wypowiedź rzecznika książęcej pary PAP podaje, że Harry i Meghan otrzymali zaproszenie na uroczystość, lecz nie potwierdzili publicznie swojej obecności. - Mogę potwierdzić, że książę otrzymał niedawno korespondencję e-mailową z biura Jego Królewskiej Mości dotyczącą koronacji. Natychmiastowa decyzja o tym, czy książę i księżna będą uczestniczyć, nie zostanie ujawniona przez nas w tym momencie - powiedział cytowany przez PAP rzecznik Sussexów. 

Jak dotąd informacji o zaproszeniu Sussexów na koronację nie potwierdził Pałac Buckingham. Koronacja Karola III odbędzie się w sobotę 6 maja w Opactwie Westminsterskim. Jak przypomina PAP, w tym samym dniu wypadają czwarte urodziny Archiego, starszego z dwójki dzieci Harry'ego i Meghan.

Sonda
Czy interesujesz się brytyjską rodziną królewską?
Gmina Trzebownisko najbardziej amerykańskim miejscem w Polsce
Nasi Partnerzy polecają