Depp juz NIGDY nie zagra w filmie! Został zwolniony po SKANDALU

2020-11-08 14:35
Johnny Depp
Autor: Shutterstock Johnny Depp. W szkole bardziej niż na nauka, która szła mu opornie, interesował go rock’n’rollowy styl życia i eksperymenty z używkami. Jak sam przyznaje, na lekcjach „nudził się jak mops”. Ostatecznie wyrzucono go ze szkoły, a nauczyciele bali się, że Depp źle skończy. Na szczęście się pomylili.

To koniec kariery Johnny'ego Deppa (57 l.)?! Po szokującym wyroku sądu, który uznał, że gwiazdor jednak bił swoją byłą żonę Amber Heard (34 l.), Hollywood odwraca się od aktora. Jeden z symboli Fabryki Snów może nigdy więcej nie zagrać w żadnym filmie. Już stracił swój główny kontrakt.

Był jednym z najbardziej lubianych aktorów, amantem kina i milionerem. Dziś jest na dnie, a jego kariera legła w gruzach. Coraz więcej wskazuje na to, że ostatnia przegrana w sądzie oznacza koniec hollywoodzkiego życia Johnny'ego Deppa (57 l.). Wytwórnia Warner Bros "poprosiła" aktora o złożenie wymówienia, tym samym nie zobaczymy go już w żadnym kolejnym filmie z serii "Fantastyczne zwierzęta". Nie słychać też o żadnych innych propozycjach dla Deppa. Cytowany przez "Daily Mail" prawnik gwiazd Mark Stephens ocenia, że aktor już nigdy nie będzie pracował w Hollywood. Dlaczego tak się stało?

Johnny Depp w zeszłym tygodniu przegrał w sądzie z wydawcą "The Sun" i ze swoją byłą żoną Amber Heard (34 l.), których sam pozwał o odszkodowanie za straty finansowe i wizerunkowe. Sędzia uznał, że gazeta miała prawo nazwać gwiazdora "katem żony", ponieważ istneją dowody na to, że uderzył Amber kilkanaście razy. W uzasadnieniu wyroku sąd podkreślał, że aktor stawał się agresywny pod wpływem alkoholu i narkotyków. Małżeństwo Deppa i Heard trwało rok, rozwiedli się w 2017 roku po tym, jak aktorka oskarżyła męża o pobicie. Zarzuty zostały potem wycofane, jednak Depp postanowił walczyć o dobre imię w sądzie i przegrał z kretesem.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE