Johnny Depp PRZEGRAŁ w sądzie z byłą żoną! Sędzia nazwał go POTWOREM

2020-11-03 9:00
Amber Heard, Johnny Depp
Autor: East News

Tego nikt się nie spodziewał! Johnny Depp (57 l.) przegrał w sądzie z wydawcą "The Sun" i ze swoją byłą żoną Amber Heard (34 l.). Sędzia nazwał aktora "potworem" i uznał, że gazeta miała prawo nazwac go "katem żony", ponieważ istneją dowody na to, że pijany i naćpany uderzył Amber aż 14 razy. Gwiazdor zapowiada apelację.

To może być koniec kariery Johnny'ego Deppa (57 l.)! Proces, jaki aktor wytoczył swojej byłej żonie Amber Hear (34 l.) oraz wydawcy brytyjskiego magazynu "The Sun", został przez gwiazdora z kretesem przegrany. A podczas uzasadnienia wyroku padły słowa, które kompromitują Deppa. Sąd uznał, że gazeta wbrew twierdzeniom aktora miała prawo nazwac go "katem żony", ponieważ istneją dowody na to, iż uderzył Amber Heard i to aż 14 razy. Sędzia nazwał Deppa "potworem" i dowodził, że aktor stawał się agresywny pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Gwiazdor wraz ze swoimi przedstawicielami zapowiadają apelację. Depp domagał się od Amber i wydawcy milionowego odszkdowania za zniesławienie, które miało doprowadzić do załamania się jego kariery. Małżeństwo Deppa i Heard trwało rok, rozwiedli się w 2017 roku po tym, jak aktorka oskarżyła męża o pobicie. Zarzuty zostały potem wycofane, jednak Depp z własnej woli postanowił procesować się o zniesławienie z Amber i gazetami, które jej uwierzyły. Chyba nie takich efektów się spodziewał!

Super Raport 02.11 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL, Jagna Marczułajtis-Walczak - PO oraz Robert Winnicki - Konfederacja)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE