Trump atakuje Meghan Markle. Tych bezlitosnych słów nikt się nie spodziewał!

i

Autor: AP Były prezydent USA nie przepada za Meghan Markle

Donald Trump atakuje Meghan Markle. Tych bezlitosnych słów nikt się nie spodziewał!

2021-12-02 7:30

Były prezydent Stanów Zjednoczonych dał się ponieść emocjom. W wywiadzie, którego udzielił "GB News", a który został w całości wyemitowany w środę (1 grudnia) wieczorem, nie szczędził gorzkich słów pod adresem żony księcia Harry'ego. Przyznał, że nigdy nie darzył jej sympatią, ponieważ jego zdaniem wielokrotnie zraniła swoim zachowaniem królową Elżbietę II.

To może być jeden z tych wywiadów, które na długo zostają w pamięci. Donald Trump były prezydent USA nagrywał niedawno rozmowę dla "GB News". W wywiadzie, który został w całości zaprezentowany wczoraj (1 grudnia) wieczorem, sporo miejsca poświęcił Meghan Markle, wprost atakując żonę księcia Harry'ego. Najdelikatniejsze, co powiedział, to że nie jest jej fanem. „Nigdy nim nie byłem, od pierwszego dnia. Myślę, że Harry został przez nią okropnie wykorzystany i że pewnego dnia tego pożałuje”. Potem było tylko gorzej. Trump uważa na przykład, że małżeństwo z Meghan zrujnowało stosunki księcia z jego rodziną, a sama Markle na każdym kroku lekceważy królową Elżbietę II i niezwykle ją tym rani. „A to wspaniała kobieta i niesamowita osoba” – mówi o brytyjskiej monarchini. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Żona "El Chapo" idzie do więzienia. Królowa piękności i narkotyków skazana na trzy lata

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Drake na koncercie... ubrany w kurtkę polskiej armii. Internauci: "Czy to legalne?"

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey

To nie pierwszy raz, gdy Donald Trump wypowiada się o Meghan Markle z niechęcią. W 2019 roku na przykład nazwał ją „wstrętną” po tym, jak kilka razy otwarcie skrytykowała jego poczynania. 

CZYTAJ TAKŻE: Makabryczna strzelanina w szkole! 15-latek zabił trzy osoby. Dlaczego otworzył ogień?

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE