Donald Trump ma brata bliźniaka w Pakistanie?! Sprzedaje lody! [ZDJĘCIE]

2021-06-12 12:00
Awantura o spodnie Trumpa! Coś było nie tak
Autor: AP

Niebywałe! W Pakistanie odnaleziono sobowtóra Donalda Trumpa. Mężczyzna jest wesołym lodziarzem w białym kitlu, który śpiewa na całe gardło na ulicy, żeby reklamować swoje produkty. Ma taką samą jasną czuprynę, robi takie same miny i tak samo gestykuluje, no i tak samo lubi być w centrum uwagi i zaskakiwać. Ma tylko o wiele lepszą głowę do interesów. Czy to brat bliźniak Donalda Trumpa?! I skąd w Pakistanie wziął się ktoś o zupełnie nietutejszej urodzie? Prawda o lodziarzu z Sahiwal zdumiewa.

Pojawia się na ulicy miasta Sahiwal w Pakistanie zawsze tak samo zażywny, dziarski i rozśpiewany. Rozkłada swój stragan z lodami i zaczyna śpiewać na całe gardło, zachwalając swoje produkty, wyliczając wszystkie składniki lodów i ich nazwy. Nie dziwota, że lodziarz z Sahiwal zwrócił na siebie uwagę nie tylko przechodniów, ale i internautów, gdy ktoś nagrał jego występy i wrzucił nagranie do sieci. Ale jest jedna rzecz, która szokuje najbardziej! Mianowicie podobieństwo tego mężczyzny do Donalda Trumpa. Ma taką samą jasną czuprynę, robi takie same miny i tak samo gestykuluje, no i tak samo lubi być w centrum uwagi i zaskakiwać.

NIE PRZEGAP: Porwali 2-latka z dworca kolejowego! Zaginiony odnalazł się po 58 latach

Ma tylko o wiele lepszą głowę do interesów, bo lody sprzedają się jak świeże bułeczki, a biznesy Trumpa przeżywają ostatnio kryzys i w dodatku są o krok od wielkiego najazdu skarbówki i prokuratury. Czy to brat bliźniak Donalda Trumpa?! I skąd w Pakistanie wziął się ktoś o nietypowej dla tego kraju urodzie? Okazuje się, że mężczyzna sprzedający lody jest albinosem i stąd jego oryginalny wygląd. Kto wie, może kiedy kłopoty Trumpa z fiskusem staną się naprawdę poważne, były prezydent USA spakuje walizki i ruszy do Pakistanu, by zacząć nowe życie i nowy biznes z nowo odkrytym bratem bliźniakiem?

NIE PRZEGAP: Księżna Kate na kompromitującym nagraniu?! Taśmy może ujawnić Meghan Markle

NIE PRZEGAP: Mąż ją zdradził. Zabiła go i usmażyła jego penisa na oleju sojowym!

Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE