Austin Majors

i

Autor: Everett Collection/EAST NEWS

smutna informacja

Dziecięca serialowa gwiazda NIE ŻYJE! Zmarł w schronisku dla bezdomnych

2023-02-14 15:25

Fani serialu "Nowojorscy gliniarze", "Ostry dyżur", "Jak poznałem waszą matkę" czy też "Gotowe na wszystko" mogą mocno się zasmucić. Z USA napłynęły właśnie bardzo smutne wieści. Nie żyje Austin Majors, który jako dziecko występował m.in. w tych produkcjach. Miał zaledwie 27 lat i zmarł... w schronisku dla bezdomnych. Nieoficjalna przyczyna śmierci jest równie wstrząsająca.

Austin Majors nie żyje. Te tragiczne wieści na łamach zagranicznego portalu "TMZ" potwierdzili bliscy aktora. 27-letni artysta karierę w przemyśle filmowym zaczął, gdy był małym chłopcem. Najpopularniejszą jego rolą był udział w serialu "Nowojorscy gliniarze" z 1999 roku. Wcielał się w nim w Theo Sipowicza. Za tę rolę otrzymał nagrodę Young Artist Award. Ostatnią rolą Majorsa był 12-letni Matthew w serialu "Jak poznałem waszą matkę". Łącznie zagrał w ponad 20 tytułach.

- Był kochającym, artystycznym, błyskotliwym i życzliwym człowiekiem. Austin czerpał wielką radość i dumę ze swojej kariery aktorskiej. Był aktywnym skautem i ukończył liceum jako salutatorian. Ukończył School of Cinematic Arts w USC z pasją reżyserowania i produkcji muzyczne - przekazała jego rodzina.

Kilka dni przed śmiercią Majors został sfotografowany do artykułu w Los Angeles Daily News na temat pracy amerykańskiej Międzyagencyjnej Rady ds. Bezdomności. Wówczas przedstawiciele jednostki odwiedzili ośrodek dla osób bezdomnych Hilda Solis Care First Village, w którym przebywał Majors. Według TMZ Majors zmarł właśnie tam w sobotę 11 lutego. Przyczyna jego zgonu nie została podana, ale wciąż trwa śledztwo w sprawie przedwczesnej śmierci. Sekcja zwłok dziecięcej gwiazdy seriali ma obejmować także raport toksykologiczny.

W sieci krążą informacje na temat rzekomego przedawkowania przez 27-latka groźnego leku opioidowego o nazwie fentanyl.

Mateusz Murański nie żyje.

Zima to najtrudniejszy okres dla osób bezdomnych.

Jak naprawdę wygląda życie na ulicy? Posłuchaj wolontariuszki!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany